Wpis z mikrobloga

Gdzie w pierwszej kolejności iść na konsultacje w stylu: co zrobić, żeby mieć lepszą szczękę?

W telegraficznym skrócie: CHYBA mam minimalnie cofniętą szczękę. Nie wiem czy to kwestia krzywego zgryzu czy małego podbródka, ale zdecydowanie to mój najgorszy facial feature. Chcę to naprawić. Gdzie iść żeby mi to obejrzeli i doradzili, czy to kwestia założenia aparatu, implantu podbródka, czy trzeba będzie tam większe cyrki odstawiać.

#blackpill #redpill #ortodoncja #looksmaxing
  • 4
  • Odpowiedz
@Irciu: zależy jak bardzo cofnięta. Jeśli lekko to wystarczy kwas hialuronowy który odpowiednio rozłożony da dobry efekt i znacznie poprawi proporcje twarzy.

Jeśli wada jest minimalna to szedłbym w kwas, implanty bym odpuścił. Sam mam minimalnie z tym problem i kwas załatwił sprawę.

Możesz też najpierw wykluczyć wadę zgryzu u ortodonty.
  • Odpowiedz
@neverwalkalone: Kwas to słabe (a może wręcz bardzo słabe) rozwiązanie, bo rozpuszcza się w 6-18 miesięcy, do tego nieregularnie, więc w jednym miejscu może ubyć, a w innym zostać. Imo lepiej zapłacić więcej i przecierpieć do roku czasu (ponoć przez 6-12 miesięcy można odczuwać skutki takiej operacji, np. jakieś bóle), ale mieć spokój na całe życie niż co kilka miesięcy musieć bujać się po kwas i cały czas obserwować, czy coś
  • Odpowiedz
@buntowniczaczupakabra: dla mnie bardzo dobre rozwiązanie, mało inwazyjne i zawsze można rozpuścić. Implanty i inne zabiegi to już poważna sprawa, jeśli ktoś ma małą wadę moim zdaniem nie warto tego robić i lepiej modelować kwasem. Ale to wiadomo ile ludzi tyle opini, u mnie kwas zrobił spektakularny efekt i zmienił optykę twarzy
  • Odpowiedz