Wpis z mikrobloga

Bawi mnie mnie w ogóle to jak Janek uważa się za speca od jutuba xD Wielce Łukaszowi (pozdro Łukasz) filmy kazał usunąć i go uczył co i jak od podstaw, a chłop sam tego nie ogarnia po tylu latach. Montaż beznadziejny, lepszy robiłem w 2012 w Camtasia Studio jak miałem fazę żeby zostać jutuberem gamingowym. Przejścia i efekty, szkoda gadać. Nawet nie potrafi skleić tego dobrze żeby to wyglądało ładnie jak przykładowo kilka filmów temu krojenie bułki za pomocą ręki gdzie przez chwilę trzymał rękę przy bułce, a potem nagle cięcie i bułka przekrojona xDD No i jeszcze to, że live chce robić przed filmem. Przecież jak chce wyświetleń i widzów złapać to odwrotnie kuźwa najpierw film potem live i odpowiadać na pytania albo konfrontować się z zarzutami jakimiś, a tak to co on na tym live będzie gadał? Przez 2h będzie "zobaczysz na filmie"? Gość jest niesamowity serio xD

#yanek
  • 5
  • Odpowiedz
@Kamilek2323: on specjalnie tak robi bo on nie potrafi na zywo rozmawiac, bo sam sobie zaprzecza często. Po filmie live to bylby strzal w kolano, bylby wielki hejt na czacie a on nie radzi sobie z hejtem i by zaraz wylaczyl live
  • Odpowiedz