Wpis z mikrobloga

@Vendigoo: Trener Kazimierz Górski: "Ktokolwiek traci swój czas na tworzenie gównowpisów o ludziach, którzy nic złego im nie zrobili powinien znaleźć lepsze zajęcie, bo życie jest zbyt krótkie na takie goowno."
  • Odpowiedz
@lskx: siur mejt. Tak bardzo niepoważnie podchodzisz do tagu, że masz kanał na juptubie (celujący w połowie w Grażynki z czikago) i robisz ankiety na wypoku.
Zero zaangażowania. XD
  • Odpowiedz
@Deadend: To pewnie ten milosnik braku ekstradycjii do PL.
No wiesz ten pedofil poszukiwany przez polska policje. Aferka byla. Wojciech costamcostam. Dobry kolega Adama Machaja. XD
  • Odpowiedz
@Vendigoo: wiem, że Wy tego nie lubicie, ale trzymajmy się faktów. Ja nie hejtuję. Nigdy nie napisałem, że ten czy tamten jest taki czy owaki. Ja piętnuję pewne zachowania. Nie szastam obraźliwymi słowami, których znaczenia nie znam jak większość stałych twórców "kątentu" na tym tagu.
  • Odpowiedz
  • 1
SZASTASZ! "wy" te czasy minęły.. Obrażasz, obrażasz! Oceniasz, ja przynajmniej wypowiadam się w kwestiach, które widzę, a matariał jest potężny! I jakoś tak mam dziwne wrażenie, że Billy Ci nie leży.. I tak na marginesie naprawdę są lepsze tagi do napiętnowania..
  • Odpowiedz
@Ggggghhhhhh: Czekaj czekaj... To ja mam nie hejtowac turystyki seksualnej i ukrywania pedofili bo im #!$%@? "bedzie smutno"?
Ty #!$%@? podstawowa moralnosc i przyzwoitosc w Ordo Szuris trenowales? Czy ki #!$%@?...
  • Odpowiedz