Wpis z mikrobloga

Zauważyłem ostatnio że wyborcy #konfederacja to wyjątkowa grupa prawicowców, których głównym zamiłowaniem pod każdym filmem, relacją, materiałem na żywo w którym jest ktoś z grupy Mentzen, Bosak, Berkowicz jest uprawianie miłości oralnej do tychże. Nie widziałem takiego zjawiska na tę skalę przy żadnej innej partii, z czego to wynika właściwie? To aż żenada przechodzi jak człowiek czyta takie peany dorosłych chłopów do innych dorosłych chłopów. To brzmi jak dzieci co piszą listy do swoich ulubionych superbohaterów Marvela.

Serio ja rozumiem lubić jakiegoś polityka, ale żeby manifestować takie zamiłowanie to trzeba być już na poziomie wrażliwości sojowego chłopca z lewicy.

#konfederacja #pytanie trochę #heheszki a trochę #przemysleniazdupy #przemyslenia #polityka
Cthulu23 - Zauważyłem ostatnio że wyborcy #konfederacja to wyjątkowa grupa prawicowcó...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
@Cthulu23 To jest sekta, i o tyle o ile pisowscy są na równi, to jednak tam są stare dziady. Tu młodzi ludzie, i znajdziesz takie lizanie rowa pod każdym filmikiem z jakimś posłem konfy. Lizanie rowa w każdym komentarzu, zastanawia mnie czy to nie są wykupione boty bo większość komentujących ma 0 aktywności i tylko czołobitne komcie dla konfiarzu xD
  • Odpowiedz