Wpis z mikrobloga

Aborcji nie będzie, bo nikomu na niej nie zależy. Dla PO weto prezydenckie jest rozwiązaniem tego problemu i pozbyciem się tematu z dyskusji publicznej na jakiś czas. Dla Lewicy legalizacja aborcji byłaby pozbawieniem się politycznego paliwa, bo przecież każdą kampanię budują na tym temacie xD

Przecież ani rozdział kościoła od państa, ani aborcja, ani legalizacja związków homo w tym kraju nie przejdzie, bo diametralna, rewolucyjna zmiana oznaczałaby, że potem brakowałoby tematów światopoglądowych w kampanii. A tak to można grzać do woli i ciemny lud łyknie.

#polityka #aborcja
  • 4
pozbawieniem się politycznego paliwa, bo przecież każdą kampanię budują na tym temacie


@Kopyto96: Aborcji nie będzie póki Duda ma weto, tu pełna zgoda. Co do lewicy to nie masz racji, co zresztą pokazują kraje, gdzie prawo do aborcji jest bardziej liberalne. Dawanie swoim wyborcom tego, czego chcą niekoniecznie oznacza utratę tych wyborców, zwłaszcza w sytuacji istnienia silnych partii które chcą im to zabrać. Zbyt mocne olewanie swoich obietnic może też wiązać
  • 0
@Brzychczy: Ciemnym ludem xD jesteś nieźle zmanipulowany przez mainstream. Ja jestem akurat wierny swoim ideałom i poglądom, nie partiom politycznym i nie opiniom publicystów, dziennikarzy czy polityków. Nie zawaham się skrytykować nikogo w obronie swoich przekonań, nawet tych, których popierałem lub w jakimś stopniu popieram.

Dlatego nie mam oporu, by w jednym temacie poprzeć jedną partię, a w drugim inną. Niezależnie na którą zagłosuję w wyborach. Dla mnie liczy się realizacja
@Kopyto96: No to należysz do nietrybalistycznej części ciemnego ludu. Ciemnym ludem jesteś nie dlatego, że głosujesz na tą czy inną partię tylko z powodu bardzo prymitywnego postrzegania polityki, co pokazałeś swoim oryginalnym postem.

A twoje tłumaczenie się brakiem trybalizmu, w sytuacji gdy zarzucałem ci zupełnie coś innego potwierdza, że jesteś ciemnym ludem.