Wpis z mikrobloga

@Gorkel: Saszki z Małopstanu nie mają nic do gadania, bo sami na siebie sprowadzili taki los. Przez zwykłą bierność. Mieli wybór - protestować u siebie, walczyć o swoje zdrowie i życie na własnych zasadach i w imię własnych wartości. Teraz walczą o życie licząc wyłącznie na szczęście lub cudzą litość.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 17
@Gorkel: jak bym miał do wyboru zabijać niewinnych lub zginąć to wybrałbym śmierć.

Saszka woli zabijać niewinnych Ukraińców.


@aarahon: taaaak, jasne, gdyby zaczęli ci wora kręcić byś pewnie nieźle bohaterzył.
  • Odpowiedz
@qeti: cóż, gdy zagrożone jest moje zdrowie to uważam że mogę się bronić i nawet jeśli napastnika zabiję to jest to obrona konieczna.
  • Odpowiedz
@aarahon: jak taki bohater jesteś to czemu na wykopie siedzisz i postujesz jak za granicą niewinnych ludzi mordują? Nie czujesz potrzeby walki za nich i powstrzymania tej agresji?
  • Odpowiedz
jak taki bohater jesteś to czemu na wykopie siedzisz i postujesz jak za granicą niewinnych ludzi mordują?


@turok2016: mordują i tutaj, nawet Polacy Polaków. I co, mam latać i pomagać każdemu? Ja jestem tutaj, tutaj jest moje miejsce i żyję sobie w tym świecie próbując zmienić go w troszkę lepsze miejsce do życia niż jest. Czy to spotyka się z aprobatą? Oczywiście że nie, ludzi nie obchodzi lepsze miejsce do życia
  • Odpowiedz
Saszka z Małpostanu nie miał nic do gadania jak go pałowali i wsadzali do busa na front ale nie wszyscy to zrozumieją, ugabuga każdy zły XD


@Gorkel: Ta, pewnie. Pooglądają wywiady z ruSSkimi jeńcami, choćby u Zołkina, potem zobacz co mówią ich rodziny, a potem się wypowiadaj. ruSSkie mają łby wyprane do granic możliwości, telewizor zamiast głowy. I tak: KAŻDY zły, ten naród/swołocz nie przynosi innym nic innego jak tylko nieszczęście.
blastocysta - >Saszka z Małpostanu nie miał nic do gadania jak go pałowali i wsadzali...

źródło: IMG_20240307_184537

Pobierz
  • Odpowiedz
@aarahon: widze, ze czegos nie rozumiesz, wiec pomoge ci to zrobic :) jakbys mieszkal w rosji albo na ukrainie i przyszli by po ciebie panowie do woja, to:
po 1 - nie spodziewasz sie, zabieraja cie i pilnuja
2 - to nie sa cywile jak ty, wiedza, ze mozesz cos #!$%@? wiec patrza ci na rece, broni nie dostajesz poki nie zobaczysz frontu
3 - giniesz na polu pod brzoza i
  • Odpowiedz