Wpis z mikrobloga

w życiu i zaspokajaniu potrzeb najzabawniejsze jest to, że nigdy nie można ich zaspokoić w pełni, zawsze musi być lekki niedosyt bo inaczej robi się to niezdrowe albo nie sprawia już wcale przyjemności przez przepalenie receptorów, najpierw zaczynasz nie mogąc się w pełni zaspokoić bo nie masz takich zasobów, a jak już masz zasoby to też nie możesz się w pełni zaspokoić i jeszcze musisz cały czas walczyć psychicznie żeby nie ulegać pokusom
Soothsayer - w życiu i zaspokajaniu potrzeb najzabawniejsze jest to, że nigdy nie moż...

źródło: Zrzut ekranu z 2024-04-12 09-27-38

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
W takim razie czym się kieruje 1% najbogatszych? Władzą?


@EnderWiggin: nie jestem w 1% najbogatszych więc nie mogę Ci odpowiedzieć na to pytanie, mogę tylko przypuszczać, władza, gra, dominacja, wpływanie na świat, powiększanie zasobów dla samego posiadania więcej, wyróżnienie się od innych
  • Odpowiedz
@EnderWiggin: Może kierować się strachem, aby tego wszystkiego nie utracić z dnia na dzień, więc pomimo, że mają wszystko to może się okazać, że ochrona swojego majątku jest w samo w sobie takim dążeniem i celem.

Ja się zgadzam z OPem jak masz czegoś za dużo albo za długo jesteś na to wystawiony (przeważnie mówimy o przyjemnościach) to po czasie zaczyna to już nie sprawiać takiej frajdy jak kiedyś. Tak działa
  • Odpowiedz