Wpis z mikrobloga

Szkoda,że Devman się pospieszył. I tak planowałem kupić. Myślałem, że potrzymają ekipę w niepewności, a tu klops. Nie mam jeszcze stałej umowy w nowej pracy. Jeszcze 2 miesiące. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Plus, upatrzona inwestycja wchodzi dopiero na wrzesień.

Nie wiem, jak ja udźwignę 2 nieruchomości (dom i klitkę), ale klitka będzie drożeć 20% w rok, więc warto.

Rozważacie kupno nierucha z tego powodu, jeśli możecie? OFC kieruję to do osób, które już mają nierucha i/lub kasę na kolejnego.

@haha123 kupujesz też?

#nieruchomosci
  • 4
  • Odpowiedz
Szkoda,że Devman się pospieszył. I tak planowałem kupić. Myślałem, że potrzymają ekipę w niepewności, a tu klops. Nie mam jeszcze stałej umowy w nowej pracy. Jeszcze 2 miesiące. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Plus, upatrzona inwestycja wchodzi dopiero na wrzesień.


Nie wiem, jak ja udźwignę 2 nieruchomości (dom i klitkę), ale klitka będzie drożeć 20% w rok, więc warto.


Rozważacie kupno nierucha z tego powodu, jeśli możecie? OFC kieruję
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin: właśnie sam nie wiem. Bo zrobienie tego flipa też wcale nie jest takie łatwe. Inaczej; zrobienie flipa na pierwotnym na cesji jest giga łatwe, ale niestety wykluczyli cesje z beki tuska.

Także, żeby zarobić na flipie to trzeba by szukać okazji (czegoś poniżej ceny rynkowej), a na to szanse są mikroskopijne, bo konkuruje się z hordą flipperów.

Same unity pod beke tuska też są bardzo drogie. Przykładowo; Ochota za 20k.
  • Odpowiedz