Wpis z mikrobloga

Walić Rudego ale wiecie że Olgierda była z którym ma Brajanka na FB już z innym szaleje hahahaha kocham tych przegrywow gość znany z tego że nie ma prawka,.pracy siedzi 24/7tutaj zajmuje się obszczanymi menelami a matka sprząta hotele w UK by go utrzymać no nic PS walić Rudego i cały ten syf Barneyow meneli i inne kółko wzajemnej adoracji za 3 zł #kononowicz
  • 20
  • Odpowiedz
@heniu-jestem: No to czekaj - nie są razem, ale ona (jako była) podrzuciła Olgierdano na szkolną, żeby nagrał jak sradek odjeżdża samochodem?
Szczerze wątpię, że to by miało miejsce, jeśli by nie byli razem.
A z resztą - to jest ich sprawa. Kobieta nie miesza się w Szkolną - nie ma sensu ruszać, bo nic złego nie zrobiła (chyba)
  • Odpowiedz
@OrgStJones: a to nie tak że on ma inną laske a z inną miał dziecko? Albo po prostu spotykają się czasem właśnie ze względu na dziecko które mają razem i nie mają jakiś złych relacji?
  • Odpowiedz
@Ivan_Sekal: Nie wiem, nie śledzę jego życia prywatnego. Ktoś tam wrzucał coś o alimentach, pyczasty cośtam szczekał o wyjaśnianiu i nic z tego nie wyszło.
Tak jak mówiłem - jeśli te osoby nie są powiązane w walkę, nie podejmują za niego decyzji, to po co je mieszać?
To są metody srawka, bo tylko to umie robić
  • Odpowiedz
@heniu-jestem: Olgierdano mówił o rozstaniu jakiś czas temu, jeszcze zanim im się dziecko urodziło. Zresztą mówi też że córka do niego na weekendy przyjeżdża. Więc nic dziwnego że oboje mają nowych partnerów jak się rozstali
  • Odpowiedz