Wpis z mikrobloga

  • 1
@wezsepigulke: wszystkie ruchy cenowe przed MOASS to u tak drobnostki. Za 5$ szybciej znajdzie się duży inwestor, który wpłynie na nagłe zdjęcie znacznej ilości akcji z rynku i wywoła rakietę. Zresztą za 5$ łatwiej nam kupić nowe akcje. Nie słyszałem żeby małpki sprzedawała, a każdy tylko dokupuje :)
Polasz - @wezsepigulke: wszystkie ruchy cenowe przed MOASS to u tak drobnostki. Za 5$...

źródło: j1lkdsb3m3e61

Pobierz
@Polasz: Zastanawiałem się czy trolujesz, ale doszedłem do wniosku, że najprawdopodobniej nie. Takich ludzi jak Ty na kanałach (jak np. wallstreetbets, bbby, amc, superstonk etc.), na Reddit są na pęczki. Ja myślę, że gdy GS ogłosi bankructwo to będzie najlepsza informacja ze wszystkich - bullish!! Może założysz kanał Polaszshow (tak jak PPshow) i będziesz naganiał imnych na datki?

Tak z innej beczki. Niech zgadnę - Elon Musk to wybawca ludzkości? ;
  • 0
@Noxebe: Elmo to gamoń z dużymi pieniędzmi. GameStop nie ma długów, dużo pieniędzy w ręku i zarabia pieniądze. Bajki o ogłoszeniu bankructwa to wiesz komu możesz opowiadać?
Tak z innej beczki, czynu mnie obserwujesz, wymyślasz co ja myślę i co mam zakładać w przyszłości?