Wpis z mikrobloga

Prawie 1 rok i 8 miesięcy na perma banie. Przez ten czas nie wchodziłem na wykop

Może ktoś jeszcze mnie kojarzy. Napisałem po śmierci @WuDwaKa odwołanie od bana za rzekome "multikonto" i administracja przywróciła moje konto, dobrze się z nim znałem, szkoda chłopa...

To było już moje 8 odwołanie, ale tym razem jakimś cudem mnie odbanowali. Z tego co słyszałem z tego portalu zrobił się trochę syf, depresja i polityczna agitacja grają tutaj pierwsze skrzypce. Szkoda, zobaczymy czy coś uda się naprawić i czy warto tutaj zostać.

Daję tagi na których mnie kojarzono, bo byłem w sumie w ścisłej czołówce bordo.
#gruparatowaniapoziomu #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #bekazprawactwa #ogrodnictwo
chigcht - Prawie 1 rok i 8 miesięcy na perma banie. Przez ten czas nie wchodziłem na ...

źródło: 6i5ij43o5ij435ij43

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
zobaczymy czy coś uda się naprawić


@chigcht: były top bordo wraca po dwóch metrycznych latach (20 miesięcy) naprawiać wykop. Ciekawe, jak poradzi sobie z désintéressement społeczności. Czy to będzie serial pełen napięcia i zwrotów akcji, czy tylko pół sezonu zakończone fochem byłego celebryty? O tym dowiemy się już wkrótce, czytał Tomasz Knapik.
  • Odpowiedz
@chigcht: #!$%@?, cenzura, polaryzacja opinii i gówno na głównej. Już hejto jest lepsze, ale za mała społeczność.
Wykop to można zrobić, żeby nomen omen wykop zakopać. Nie bez powodu połowa uzyszkodnikow odpłynęła. Ale powodzenia w zawracaniu kijem Wisły.
BTW Witamy po banicji. Gdybym ja dostał perma od cenzorów na 20 miesięcy to zamiast pisać odwołania zrobiłbym regułę na routerze, żeby ta gówno strona nawet przypadkowo mi się nie otwarła ( ͡
RebbeKcewaschHajs - @chigcht: #!$%@?, cenzura, polaryzacja opinii i gówno na głównej....

źródło: bugs-bunny-ml

Pobierz
  • Odpowiedz