Wpis z mikrobloga

Najgorsze w pracy fizycznej jest jest wysłuchiwanie wszelakiej maści mądrości wyglaszanych przez współniewolników, braci niedoli. Dzisiaj przez bite 8 godzin byłem zmuszony słuchać o chemtrailsach, o specjalnych systemach i mechanizmach w samolotach i o tym, że ostatnie zaćmienie słońca to było oszustwo. Jaśnie #!$%@? oświeceni filmikami z youtuba.
Nie wiem, ale męczy mnie to bardziej niż sama praca.

#przegryw #kolchoz #ehhhhhhhhhhhhh
  • 10
@rothmans_pilecki: Tak właściwie z robakami to mocny psyop, bo wprowadzenie ich na rynek żywnościowy spowodowałoby zwiększenie masy mięśniowej u oskarków i przegrywów bardzo szybko ze względu na skrajnie wysoką ilość białka w porównaniu z innym mięsem. Tak więc ten kto skojarzył spożywanie insektów z lewicą po to aby je ośmieszyć miał łeb.
@rothmans_pilecki: Jak chcesz dosypać białka do insekta? Eko-terroryści chcą zablokować insekty, bo ich hodowla będzie dużo bardziej kosztowna od hodowli krów pod względem emisji CO2, ale jakość pożywienia z nich pozyskanego będzie większa. Ja nie mam na myśli insektów przetworzonych tylko kupowanych normalnie na wagę.
@ToKontoNieIstnieje: Mam tak samo, niedawno dali taką jedną na inny dział i jest spokój, głową nie boli, chumor lepszy. Żeby jeszcze mi tej "muzyki" z radia oszczędzili ale i tak jest lepiej. Zwykle są to nieszkodliwe same w sobie rozmowy, choć szuranie np ze szczepionkami też się zdarza. Nie wiem, jakoś nie potrafię przez 8 godzin słuchać o tym co kto ma na obiad, że se w sumie może film zobaczy,