Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że rady normikow co do randkowania są ze sobą sprzeczne?

Tutaj parę przykładów z głowy:

Po prostu rób swoje, skup się na sobie i w końcu znajdzie się jakaś dziewczyna, "miej #!$%@? a będzie ci dane bro" pamiętaj!

Kontra

Nie możesz oczekiwać, że jakąkolwiek kobieta do ciebie przyjdzie i będzie twoja dziewczyna, musisz do nich do nich zagadywać przegrywie.
============================
Po prostu rozmawiaj z kobietami tak jak rozmawiasz ze znajomymi, większość par zaczyna jako przyjaciele, zaprzyjaźnij się z nią zanim zrobisz ruch bro

Kontra

Twoje intencje powinny być jasne od samego początku żeby nie marnować czasu, nie ma nic gorszego niż przyjaciel, który nagle wyznaje ci miłość, jest to strasznie creepy i manipulujące
=========================
Powinieneś znaleźć jakieś hobby, większość ludzi spotyka w ten sposób swoje dziewczyny

Kontra

Czego się spodziewałeś? Kobiety nie chodzą na tenisa, siłownię, basen żeby być zagadywanie przez jakichś creepow przegrywow.
============================
Randkowanie to kwestia ilości, po prostu podchodź do jak największej ilości dziewczyn aż w końcu jakaś powie tak

Kontra

Podchodzenie do każdej kobiety nie dziala, robisz z siebie tylko desperata i creepa
==============================
Znalazłem swoje dziewczynę na tinderze, spróbuj też

Kontra

Tinder to największe gówno, nie rób tam nawet konta, zagaduj do dziewczyn irl
=============================
Po prostu bądź sobą bro

Kontra

Fake it until you make it bro

Przyklady można mnożyć. Nie ważne co zrobimy to zaraz normiki powiedzą, że powinniśmy robić coś odwrotnego. Nie wydaje mi się, że dbają oni o skuteczność swoich rad, które dają, to tylko wymówka żeby zwalić wszystko na nas i nigdy nie przyznać, że liczy się tylko wygląd i wzrost.
#blackpill #przegryw #tfwngf
  • 14
  • Odpowiedz
Nie wydaje mi się, że dbają oni o skuteczność swoich rad, które dają


@Amicia: to prawda, ale dotyczy to wszystkich porad nie tylko randkowania, te porady to jest wytwór tego co pierwsze lepsze komuś przyjdzie do głowy. Możesz pytać się ludzi o zdanie na dowolny temat i zawsze ci coś odpowiedzą, zawsze stworzą jakąś #!$%@? opinie czy rekomendacje w tematach o których nie mają pojęcia. Spytaj się jak zostać milionerem to
Bananek2 - > Nie wydaje mi się, że dbają oni o skuteczność swoich rad, które dają

@A...

źródło: IMG_2180

Pobierz
  • Odpowiedz
@Amicia w sumie istota twojego posta jest oczywista dla każdego kto zgłębił nauki przegrywu, ale bardzo fajnie tak przeczytać takie zwięzłe przesłanie w postaci kilku dobrych przykładów
  • Odpowiedz
@Amicia: nie żadnej 100% metody na podryw, a rady od ludzi zazwyczaj są przez pryzmat ich preferencji. Pojedyncza osoba jest w stanie stwierdzic czy tinder i randki z obcymi ja stresują albo że uwielbia ta atencje, albo czy lubi być zagadywanym na ulicy czy woli powoli poznawać przez hobby. Każdy sam woli inne metody działania przez pryzmat choćby cech osobowości i swoich atutów, jak i osoba podrywana (od jakiejś Karyny do
  • Odpowiedz
to tylko wymówka żeby zwalić wszystko na nas i nigdy nie przyznać, że liczy się tylko wygląd i wzrost.


@Amicia: brawo odkryłeś że normictwo tak naprawdę ma w dupie przegrywów i te rady są tak naprawdę na odwal się.
Nigdy się nie przyznają że ich sukces był praktycznie niezależny od nich samych a genów, bo by jeszcze wyszło że oni są tacy sami jak inni ludzie - bio robotami które sobie
  • Odpowiedz