Wpis z mikrobloga

#youtube #psycholoszka #psychologia

No elo. Siedzę se na Islandii 4 dzień czekam na ubrania robocze więc w nadmiarze wolnego czasu smerfuje i przeglądam już najdalsze zakątki internetu. No i natrafiam na kanał tej foki pod nickiem psycholoszka…i tak o ile jakieś pazie najarane w zadymionej piwnicy przy lampach led publikują swoje refleksje/materiały to ok…ale czy gdy robi to jak psycholoszka tj publicznie punktuje czyjeś nieprawidłowości, zaburzenia etc czy to jest ok. Widziałem jakiś materiał gdzie komentuje inną fokę jej zaburzenia odżywiania etc czy to jest etyczne wgl czy to jest zwyczajnie moralne. Czy to nie jest nabijanie wyświetleń kosztem innych i przy użyciu narzędzi zdobytych w procesie kształcenia. Czy ta wiedza nie powinna służyć pomocą, wsparciem? W moim subiektywnym odczuciu to wygląda jakby na jakimś zebraniu, forum publicznym jakiś bokser wyciągnął kogoś z tłumu i zaczął punktować komentując nieprawidłową postawę i ruchy pominęłyśmy ku uciesze gawiedzi…czy ktoś podziela moje zdanie czy też może czas dla mnie do Choroszczy na badania? Cały mój komentarz to oczywiście moje subiektywne odczucie. Zapraszam do dyskusji
joekey - #youtube #psycholoszka #psychologia 

No elo. Siedzę se na Islandii 4 dzień ...

źródło: IMG_1550

Pobierz
  • 6
@joekey: to ciekawy punkt widzenia. Z jednej strony się z tobą zgadzam; z tym że jako specjalista powinna wykorzystywać swoją wiedzę w etyczny sposób, a nie komentować innych. Z drugiej strony, komentuje ona osoby, które publikując cokolwiek w internecie zgodziły się na komentarze i ew. krytykę. Nie dokonuje ona diagnozy, bo zrobić ową przez internet, na podstawie 1 filmiku, to słabo świadczy o profesjonalizmie. O ile się nie mylę, to w
  • 0
@niecodziennyszczon: jak już napisałem czekam na ubrania, zapoznaje się z zasadami bezpieczeństwa przy pracy na lotnisku, popijam kawusię, spożywam posiłki i smerfuje po sieci. Jeśli byłbyś na Islandii to znałbyś warunki atmosferyczne tu panujące, pogoda aktualnie nie zachęca do wyjścia, ładniej to wygląda na w materiałach podróżniczych
joekey - @niecodziennyszczon: jak już napisałem czekam na ubrania, zapoznaje się z za...

źródło: IMG_1551

Pobierz