Wpis z mikrobloga

Witam

Mam dla was zagadkę, która mimo wszystko powinna być łatwa, ponieważ był to znany tytuł, który powstał przed 2010 rokiem.
Jako podpowiedź, powiem wam, iż jego kontynuacja była zrównania z ziemią, mimo iż dla mnie była dobrym odmóżdżaczem.

PS Jak zwykle powinienem wam podać tytuł,, bo screen, to jednak był to na tyle znany film, że postanowiłem zrobić z tego zagadkę. Osoba, która go zgadnie, dostanie order z ziemniaka, więc jest o co walczyć ;)

Pozdrawia Janusz - #filmowyjanusz
hacerking - Witam 

Mam dla was zagadkę, która mimo wszystko powinna być łatwa, ponie...

źródło: 93568756f3cf4acaad927b2ab27fa8d798bb3976f771b07df38ab88543749774

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 1
@Wozyack: O żesz kuźwa, zaskoczyłeś mnie, że zgadłeś, więc zasługujesz na order z ziemniaka...
A luj, zaszaleję i zasługujesz na order z kapusty ( ͡ ͜ʖ ͡)

PS Sam lata temu to oglądałem, ale postanowiłem sobie to odświeżyć, bo chcę sobie przypomnieć historyjkę, mimo iż dwójeczka jest dla mnie równie dobrym sztosem :3
  • Odpowiedz
@hacerking: Na pierwszym filmie byłem w kinie w 2006r, jeśli mnie pamięć nie myli :D Dwójkę oglądałem kilka lat później i w sumie tylko raz wróciłem do nich. Dzięki za przypomnienie, chętnie sobie odświeżę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS: Podzielam stwierdzenie, że dwójka nie była taka zła, jak ją malują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hacerking: Też zgadłem, bez przewijania komentarzy, ale bez screena by się nie obyło. Co ciekawe, nie widziałem części drugiej - poznałem aktorkę grającą Dalihlę :)
Jakiś order z cebuli chociaż się trafi jako drugiemu?
  • Odpowiedz
  • 0
@hacerking: No właśnie nie mgła w moim wypadku. Cała otoczka kojarzyła mi się z czymś na kształt Gry o Tron, więc gdyby chodziło o film, nie zgadłbym. A tu patrzę - przecież znam tę wredną babkę i stało się aż zbyt proste :)
  • Odpowiedz