Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@robert_blaszczykowski: mnie najbardziej śmieszy osoby ktore skorzystaly z 2 procent na chate a teraz placz, ze 0 procent bedzie xDDD takie polaczki cwaniaczki. ja wzialem na 2 procent, moja wezmie 0 procent druga chate i zajebiscie xD
  • Odpowiedz
Prawde mowiac nie spodziewalem sie, ze koalicja tez ma takie bojowki na wykopie jak pis i konfa


@makamele ale pijesz do mnie z tymi bojówkami? Chyba wprost napisałem co myślę o obecnym rządzie i jak tylko pojawi się alternatywa to zagłosuje na nią. Gdzie ty tu widzisz jakiś fanatyzm jednej partii?
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski: Co 150mld CPK? Rocznie? Przecież koszt budowy podzielony jest na wiele lat. Podobnie jak koszt bk0%, który sumarycznie jak najbardziej wyniesie ponad 20mld. Dodajmy do tego bk2%, które z 15mld też będzie kosztować. Dodatkowo te 150mld to kwota która zawiera w sobie rzeczy takie jak poszerzenie A2 czy KDP Warszawa-Wroclaw, czyli rzeczy które i tak powinny być procedowane nawet bez lotniska. Manipulujesz jak rasowy pisowiec
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski: wpisujesz sie w schemat dzialania bojowek koalicji (ewentualnie deweloperow ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Czyli wyzywanie ludzi od wyborcow pisu i konfy

Moze ty nie jestes bojowkarzem, ale wysralo duzo teraz takich postow xd
  • Odpowiedz
Co 150mld CPK? Rocznie? Przecież koszt budowy podzielony jest na wiele lat.


@Anien: napisałem że BK 1mld rocznie, CPK 150 mld w całości, nie rocznie (ale faktycznie zabrakło tego w całości, nie mogę już edytować). To chyba jest różnica między wcześniejszą memową wersją 22mld na bk0 i 30 mld na cpk prawda?
  • Odpowiedz
  • 73
@robert_blaszczykowski niestety pod merytoryczna i sensowna krytykę bk0, zawsze będą się podpinać konfiarze i pisowcy, którzy #!$%@? zapoczątkowali to gówno XD i gdyby rządzili to by robili dokładnie to samo xDDDDd
  • Odpowiedz
@deziom: pewnie gdyby rzadzil pis to 2 procent by przedluzyli ktory prawie nie mial ograniczen ale wtedy to by pasowalo xD generalnie od poczatku tego gowna nie powinno byc. Tylko zaorac flipperow, podatek kastralny i brak mozliwosci wykupowania calych blokow przez obce firmy xD
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski: O ile zgadzam się co do pisowskiej propagadny czy darcia japy przez konfiarzy to nie zgadzam się, że Ci co głosowali na Tuska/mniejsze zło są z tego zadowoleni - potwierdzają to chociaż SM.

Sam głosowałem na TD i jedyne oczekiwania jakie miałem od obecnej koalicji rządzącej to rozliczenie PiSu i naprawienie sytuacji na rynku mieszkań (choćby poprzez nic nie robienie i pozwolenie by rynek uregulował ich ceny).

Nie obchodzi mnie
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski: 500 mln do 1 mld rocznie? Według dziurawej ustawy i z założeniami których de facto obecnie nie mamy bo w 1 roku będzie można nazglaszać wniosków ile się da.

Na pewno tylo 500 mln w 1 roku to nas będzie kosztować XD Na pewno.

Co do CPK już ktoś wyżej napisał, że w koszcie masz złapane inwestycje które pod CPK nie podchodzą, ale walić to.

CPK ma na ten moment
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski:

- jakiś fejkowy mem przeruchany 100 razy że bk0% 22mld a CPK 30mld (w rzeczywistości bk0% około 500mln - 1mld rocznie a CPK 150mld)


Ciekawa manipulacja, sama budowa to koszt dla budżetu na poziomie 9 mld, te 150mld dotyczy modernizacji siatki kolejowej, którą w takiej czy innej koncepcji po prostu musimy robić.
  • Odpowiedz
@joseone: jeżeli ja manipuluje to nie wiem co robił ten mem w gorących kilka razy.

Podaje kwotę na całość cpk który składa się z kilku części a ten mem sugeruje nic innego jak to, że koszty obu programów są zbliżone. Ludzie łykają i plusują ewidentne fejki bo z pewnością nikt nie zada sobie trudu, żeby sprawdzić w szczegółach
robert_blaszczykowski - @joseone: jeżeli ja manipuluje to nie wiem co robił ten mem w...

źródło: 70fa609cef2bbbe849c28b563e1bddc19073396897a303b3872536e9e8e8f867_edit_41290801446822

Pobierz
  • Odpowiedz
mnie najbardziej śmieszy osoby ktore skorzystaly z 2 procent na chate a teraz placz, ze 0 procent bedzie xDDD takie polaczki cwaniaczki. ja wzialem na 2 procent, moja wezmie 0 procent druga chate i zajebiscie xD


@ketiow: wyzywa cwaniak innych cwaniaków od cwaniaków xD
  • Odpowiedz
jakiś fejkowy mem przeruchany 100 razy że bk0% 22mld a CPK 30mld (w rzeczywistości bk0% około 500mln - 1mld rocznie a CPK 150mld)


@robert_blaszczykowski: Skąd wyliczenie że CPK wyniesie 150mld rocznie? I tu nie chodzi tylko o koszt programu bk0%, tylko to jakie efekty wywoła i to że młodzi szukający mieszkania będą w dupie jeszcze bardziej niż teraz
  • Odpowiedz