Wpis z mikrobloga

@11mac11 teoretycznie nie powinni tego przyjąć bo jedna z charakterystyk skóry jest to że się zgina i powstają zmarszczki, tak jak i ty masz na zgięciach palców itd. O ile nie jest to tzw. Loose grain gdzie wierzchnia warstwa dosłownie odpada od środkowej to nie jest to wada konstrukcyjna i nie powoduje że buty się rozlatują itd.

Co lepsze firmy są bardziej wybredne jeśli chodzi o jakość skóry i odrzucają części
  • Odpowiedz
@11mac11:

pasownosc butow to nie tylko dlugosc od piet do palcow, to takze szerokosc (tegosc) a przede wszystkim spasowanie punktu zgiecia stopy i buta.

Twoje stopy zginaja sie w pewnym miejscu, wyobraz sobie ze masz 2 osoby ktore maja taka sama dlugosc stopy od palcow do piet.
Jedna osoba ma dluzsze palce u stop niz druga - wiec ich stopy zginaja sie w
tomekwcalenie_tomek - @11mac11: 

pasownosc butow to nie tylko dlugosc od piet do pal...

źródło: Screenshot 2024-04-10 at 09.41.34

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@tomek_wcale_nie_tomek: ok, dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź.
Co do zaginania, to mam krótkie palce, tak jak pisałeś. Jednak na szerokość są idealne/delikatnie za małe ale na długość na pewno są za długie. Jeszcze raz dzięki za info, z tymi informacjami musse się pogodzić, że to moja wina, że buty się tak zużyły.
  • Odpowiedz
@11mac11 na długość właśnie są za krótkie. Jeśli masz relatywnie krótkie palce to po prostu powinieneś mieć więcej miejsca przed nimi - przecież buty ci nie zlatują bo palce nie są do końca buta. Też mam krótkie palce (rozmiar od pięt to ball of the foot mam wyższy niż rozmiar od pięt do palców) dzięki czemu paradoksalnie więcej kaztaltow buta na mnie pasuje bo palce nie przeszkadzają.
Zrobię potem fotkę jak
  • Odpowiedz