Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Eftef chcesz mnie nawrócić czy co, na nic innego nie mam ochoty w wolnym czasie, siedzę w robocie od 6 do 22, jak mam wolne to chce #!$%@? odpocząć a nie wymyślać sobie NA SIŁĘ pasję i aktywne spędzanie czasu
  • Odpowiedz
@Hugmii: nie chce cie nawrócić , mam to gdzieś , czytam po prostu kolejny komentarz alkoholika ktorym jesteś xd i sobie komentuje. To że siedzisz w robocie od 6 do 22 to twoj wybor , a co do odpoczynku to chyba nie masz pojęcia jak dziala alkohol na ludzki organizm bo wtedy bys wiedzial ze on nie pozwala odpocząć ,tylko sprawia ci taką iluzje ktora za pare lat stanie sie juz
  • Odpowiedz
@Hugmii: no bo tak jest , jesli nie umiesz sobie poradzic z emocjami na trzezwo i musisz sie nachlac to jest to pierwszy etap alkoholizmu , to są fakty. To ze masz to w dupie tym bardziej mnie w tym przekonaniu umacnia , tak jest najłatwiej , znam te gadki bo na moich oczach brat mi sie stoczyl i paru kolegow ,zawsze jest to taki sam schemat ,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@maroLem87 to ma więcej sensu niż ci się wydaje xd i tak będę spał do 14 i go zmarnuje, a tak to przynajmniej będę się dobrze bawił wieczorem
  • Odpowiedz
@Hugmii: sam siebie okłamujesz , ale to typowe przy alkoholizmie , będziesz szedl w zaparte a twoj wpis na tym tagu mial cie po prostu przekonac w swoim a tu zonk xd .
  • Odpowiedz