Wpis z mikrobloga

elo,
tldr


pisalem w innym watku mireczka, moze ktos zna jakis tytul ktory by mnie mogl zainterere i jest dostepny na xklocu?

ograłem assassins creeda odyssey, farcry5, 6 nie podeszła, battlefieldy ograne do granic możliwości, cod niby ok, ale nie ma tego co mnie przy nim zatrzyma. Nie wiem w co grac, hell let loose na xklocku ciezki; gram teraz w wreckfest, mam gier nasciagane z gaypassa, jednak nic co mnie na dluzej zatrzymuje

lubie otwarte swiaty, lubie pochodzic, pozwiedzac, ale nie typu sea of thieves, to mnie nudzi...

ostatnio godziny przegrywam na anbernicu w tetrisa z 1989 :D grywalnosc 10/10

popykal by czlowiek w fife, jednak jest tak drewniana ze szok, alternatywa w sensie ten darmowy PES to skecz; co z tego że rozgrywka i mechanika to uczta dla oczu, skoro menu jest naszpikowane jakimiś postaciami z chinskich bajek i nie ma opcji kariery... żal pl

#xbox #gry #pcmasterrace
  • 14
  • Odpowiedz
mam kompa za 10k+, mam xklocka series x, nie mam w co grac


@octopussy8: a gry jakieś masz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jakieś budowlanki sobie poćwicz może - na dobry początek Valheim, jak za trudne, to może Space Engineers, a jak nie to, to jeszcze Satisfactory, Techtonica, czy w końcu Factorio (i podobne).
  • Odpowiedz
gier mam od #!$%@?, problemem jest że nie ma w co grać :)


@octopussy8: n oto jesteśmy w podobnej sytuacji. Najczęściej jak "nie mam w co grać" to skaczę między War Thunder, WoWs, Hell Let Loose i jakimiś budowankami z tych co wymieniłem.
  • Odpowiedz