Wpis z mikrobloga

Poświęciłem wiele czasu i energii na promowanie KO przez ostatnie dwa lata na FB, TT, TK, czy przez ostatnie 3 miesiące tutaj na wykopie. była
Tyle energii zmarnowane, by Tusk zaprzepaścił to jedna decyzja.
Ze wszystkich 100 obietnic, ta mówiąca o BK 0% była tą, której w ogóle nie powinni wprowadzać.
Ze wszystkich obietnic, to do tej miałem nadzieję, że jest nie będą procedować.
Tyle ciekawych pomysłów porzucili, a ten najch*jowszy wprowadzają.
Jest to strzał w kolano.
I jeżeli same władze partii strzelają w kolano sobie sami, ja ich dłużej bronić nie będę.

Stąd chciałbym przeprosić wszystkich wykopowych zwolenników PiS-u i Konfederacji.
Mieliście rację co do rudego oszusta.

Jedyne co mogę zrobić dla was w ramach zadośćuczynienia w najbliższym czasie to oddać głos na przedstawiciela konfy/pisu w najbliższych wyborach do PE.

#neuropa
#4konserwy
#bekazlewactwa
#polityka
#koalicjadeweloperska
#bekaztuska
  • 8
  • Odpowiedz
@Fingolfin89: PiSu nie przepraszaj, bo sami wprowadzali kredyt 2% xD Ale zgadzam się, jak mirko krótko jedzie z Tuskiem to znaczy, że naprawdę przesadził. Co ciekawe, jak dziennikarz TVP zadał pytanie o bk0% to Tusk zaczął się gubić i chyba nawet zapowiedział konferencję w tej sprawie xD On sam już pewnie wie, że #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
@Fingolfin89: Lol jak ty konfiarz od zawsze jesteś

Jedyne co mogę zrobić dla was w ramach zadośćuczynienia w najbliższym czasie to oddać głos na przedstawiciela konfy/pisu w najbliższych wyborach do PE.


@Fingolfin89: Jak PiS też dopłaca, a Konfa ma to samo w programie, tylko w nieco innej formie xd
  • Odpowiedz
Poświęciłem wiele czasu i energii na promowanie KO przez ostatnie dwa lata na FB, TT, TK, czy przez ostatnie 3 miesiące tutaj na wykopie.


@Fingolfin89: Chyba nie masz instynktu samozachowawczego xD
  • Odpowiedz