Wpis z mikrobloga

Czasami sobie myślę, że ja mam gdzieś taki świat, w którym przyszło mi żyć, i chciałbym to wszystko rzucić, olać pracę, karierę, podatki, obowiązki, ten cały wyścig szczurów i inne dziadostwo z którymi boryka się lwia część tego świata, i wyjechać w Bieszczady, chatka w lesie za Karpaczem chłopu wystarczyłaby. Zostałbym tylko ja, moje osobiste rzeczy i przy okazji moje spierniczenie (nie nawykłem do przeklinania na wykopie, więc sry). Jedyne czego w życiu pragnę to boży spokój. Tak naprawdę to tylko tego oczekuję od tego świata, bo umówmy się, na co mi potrzebne produkowanie się dla systemu który i tak ma w głębokim poważaniu takich jak ja? Wszędzie gdzie nie obejrzę to tylko wymagania i masa wyrzeczeń. Po to, by zadowolić tych którzy oczekują żebym pracował cały dzień zarówno zarobkowo jak i nad swoim niedoskonałym ciałem, gromadził zasoby i trzymał ramę, bo bez tego wypadam z gry. Jak już dobrze wiem, że i tak przegrałem w życiu ¯\(ツ)/¯
#przegryw #gehenna #zalesie #stulejacontent #teatrfigurwoskowych
NevermindStudios - Czasami sobie myślę, że ja mam gdzieś taki świat, w którym przyszł...

źródło: 12c31b715d141cd772b48bc43b398822

Pobierz
  • Odpowiedz