Wpis z mikrobloga

Endorfiny po reakcji na Niedokończeniówkę (oczekiwania były że post przepadnie bez żadnej interakcji więc task failed succesfully XD) wprawiły mnie w nastrój na zrobienie kolejnej rzeczy. Teraz uniwersum ewidentnie przyszło po swoje bo zamiast endorfin mam wielkiego doła xD

Symulator informatyka starego miał być prostą wariacją elementów które spotkałem m.in. w The Beginner's Guide czy w grach od Reflect Studios - przed nami komputer i proste zadanie od ojca które nie będzie nam łatwo zrealizować ze względu na stan w jakim komputer starego miał się znajdować. Wirusy, ataki hakerskie czy ograniczenia sprzętowe starego komputera miały nam skutecznie utrudniać rozwiązanie trywialnego problemu. Dodatkowo chciałem poruszyć relacje ojciec-syn gdzie przeglądając dokumenty/zdjęcia poznalibyśmy ludzką stronę osoby którą nasz bohater uznaje za tyrana.

Jest tylko jeden problem - tak jak w gierkach Adama z Reflect Studios groźba zginięcia buduje napięcie i nakręca akcję tak tutaj mechaniki zaimplementowane wydawały się być strasznie nudne bo ile można zamykać okienka/odpierać ataki/używać antywirusa XD

Lekcja wyciągnięta, wyżalam się tutaj żebym sam się nie katował tym projektem tylko wziął się za coś innego, a filmik z demo (i popupami które miały zasrać pulpit) zostawiam bo może kiedyś ktoś zobaczy i podsunie coś co mnie zmotywuje do dalszego grzebania przy tym xD

#programowanie #webdev #zalesie
stynsynrj - Endorfiny po reakcji na Niedokończeniówkę (oczekiwania były że post przep...