Wpis z mikrobloga

Nosi/nosił ktoś nakładki clearcorrect straumann? Jak cenowo to wyglądało oraz jakie ogólnie opinie macie na ich temat? Pytam, ponieważ za kilka dni będę plan leczenia odbierał, a jeszcze nie wiem czy nakładki czy aparat wybiorę. Te nakładki dopiero są u mnie wprowadzane i dopiero za kilka dni dowiem się cen pakietów jak ten plan leczenia będę odbierał.
Mam też w tym gabinecie do wyboru inbisalign, ale mówiono mi tam, że wyszłoby drożej. Wstępnie leczenie nakładkami pewnie w okolicy roku potrwa, ale dowiem się konkretniej za kilka dni.
#ortodoncja #nakladki #nakladkinazeby #invisalign #zeby #ortodoncja
  • 3
Nakładki ClearCorrect Wysoka i płaska linia krawędzi pozwala uzyskać bardziej przewidywalne rezultaty

Aż mnie dziąsła mnie zabolały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zwróć uwagę na koszty w przypadku konieczności noszenia kolejnej serii. To ważne jeżeli masz skomplikowany problem lub kilka problemów, tak samo załóż że leczenie będzie trwało dłużej niż mówi ortodonta. Sporo osób ze zwykłymi aparatami też ma problem "przedłużania" się leczenia.
U mnie (invisalign) z 1,5 roku
@Kamil___: Teoretycznie niezależnie od wady powinieneś dostać informację o przybliżonym czasie leczenia. Gdybym nosił nakładki przepisowe 2 tygodnie a nie tydzień to leczenie trwałoby minimum 4 lata...
Niestety jak trafisz na ortodontę który idzie na ilość bez wiedzy to tak się to kończy ;) Z dwóch serii robią się cztery serie i masz wrażenie że właściwie to lekarz nie wie co się dzieje bo on tylko nakładki wydaje.
"Plan" leczenia? Miałem