Wpis z mikrobloga

Mam prenumerate Rzeczpospolitej, ale więcej tego błędu nie zrobię. Powtarzają najgłupsze argumenty deweloperów i flipperow. Ostatnio dowiedziałem się że to zajebiscie że ceny mieszkań w Polsce drożeją, bo w ten sposób gonimy Zachód. A wczoraj napisali ze fliperzy są zajebisci, bo remontują mieszkania. #!$%@? mnie ten portal.
#nieruchomosci #rzeczpospolita
  • 9
  • Odpowiedz
@dowujawafla
Przecież oni się dławią kutachem developerskim

Tego samego dnia na pierwszej stronie zrobili artykuł że ceny bedo rosły bo PZFD się poskarżyło do ministerstwa że jednak do kwietnia się nie wyrobią z nowymi przepisami mimo że już przekładali wczesniej
  • Odpowiedz
@dowujawafla: najśmieszniejsze, że sporo w tym racji co piszą i z perspektywy rządzących argument, że fliperzy czy deweloperzy budują gospodarkę jest prawdziwy ( ͡° ͜ʖ ͡°) To, że mamy absurdalnie drogie nieruchomości buduje fikcyjne PKB, dzięki czemu będą mogli się pochwalić, że zaliczyliśmy kolejny wzrost gospodarczy i jak to dobrze jest za KO mimo, że faktycznie jakość życia się nie poprawi a pogorszy, bo mnóstwo ludzi będzie
  • Odpowiedz
napisali ze fliperzy są zajebisci, bo remontują mieszkania.


@dowujawafla: przeciez to fakt nie opinia. Po za botami z wykopu i jakimiś śmieszka mi co to łykają nikt nie robi na nich nagonki.
  • Odpowiedz
@dowujawafla: też czytam i te bzdury są tylko w artykułach sponsorowanych, no to co się dziwić, jak to zwykłe reklamy są. Jeszcze żeby nie były oznaczone ale nie, jak byk napisane. Weź się ogarnij miras
  • Odpowiedz
@dowujawafla: rzepa to dziennik a ty czytasz "artykuł" sprzed 3 miesięcy. Co więcej to nawet nie jest artykuł, ale Opinia i warto brać to pod uwagę, zwłaszcza że styczeń to był właśnie miesiąc kiedy wszystkie artykuły sponsorowane to były reklamy betoniarzy. Ale oddam ci rację bo rzeczywiście to ewidentne gonienie sprzedaży za kasę niepodpisane REKLAMA.
Niemniej wciąż rzepa to jedyne sensowne źródło informacji(dla mnie), a przerobiłem ich kilka(ewentualnie mogę polecić wnp.pl
  • Odpowiedz