Wpis z mikrobloga

Hej :) Kłaniam się nisko i przychodzę z pewną wiadomością :)

Z radością ogłaszam, że ruszyła przedsprzedaż mojej nowej powieści fantasy – Ziemia Kryształów Tom I: Przebudzenie Imperium! Książka skierowana jest głównie do miłośników literatury fantasy oraz osób zainteresowanych epickimi historiami pełnymi magii, przygód i zmagania dobra ze złem.

11 maja książka ujrzy światło dzienne, a ja będę świętować swoje 36 urodziny! To dla mnie wyjątkowy dzień i mam nadzieję, że zechcecie go ze mną świętować, czytając I tom Ziemi Kryształów!

*Egzemplarz możecie zamówić w promocyjnej cenie na stronie wydawnictwa: https://www.abyssos.com.pl/produkt/kamil-hajduk-ziemia-krysztalow-t-1/

Ziemia Kryształów to trylogia, której akcja rozgrywa się w uniwersum Vywerndallu – świecie, który tworzyłem przez ponad 20 lat swojego życia. Książka skierowana jest głównie do miłośników literatury fantasy oraz osób zainteresowanych epickimi historiami pełnymi magii, przygód i zmagania dobra ze złem.

*Opis*

Po tysiącleciach względnego spokoju, esencja Bezimiennego wyczerpuje się, kryształy gasną, a magia staje się coraz słabsza. Varrikowie oferują wynalazki mające uchronić świat przed upadkiem, ale nowe konflikty wiszą w powietrzu, a demony wojny budzą się do życia.
Bashar, czempion potężnej nacji Rohardyjskiej, pragnie odbudować imperium. Przeklęci mieszkańcy rubieży żądają zemsty na ludziach i elfach. Obie strony zagrażają bezpieczeństwu magicznych kryształów i tym samym pokojowi w całym świecie.
Namiestnik prowincji Kordilis zabiera swojego syna Drake'a na uroczystą radę regionu z okazji jego szesnastych urodzin. Młodzieniec ma przejąć obowiązki zarządcy, do czego był szkolony od lat. Jednak uroczystość przerywa napaść orków. Od tej chwili losy całego kontynentu spoczywają w rękach chłopca… i jego rówieśniczki Sylii – strażniczki magicznych kryształów.

#ziemiakrysztalow #przebudzenieimperium #fantasy #przedsprzedaz #ksiazka #fantastyka #fantastykapolska

P.S. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli podzielisz się tą wiadomością ze swoimi znajomymi i miłośnikami fantasy!

P.S.2** Przygotowałem również stronę na temat uniwersum, nad którą pracowałem ponad trzy miesiące.
http://ziemiakrysztalow.pl

Z kim się widzę w magicznym świecie Ziemi Kryształów?:)
programista-po-godzinach - Hej :) Kłaniam się nisko i przychodzę z pewną wiadomością ...

źródło: 1000011413

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@programista-po-godzinach:
do akapitów używaj tag "p" a nie "div"
klasa text-left zamiast text-justify wyrówna tekst do lewej
na stronie bohaterowie tekst jest napisany inną czcionką niż tekst na stronie historia
zmniejsz odstęp pomiędzy elementami w menu bo w rozdzielczości 1366px "Książki" są w drugiej linii (pod "Krainy") i źle to wygląda.

fragmenty publikowałem krótkie na instagramie, tutaj jestem zależny od wydawnictwa w głównej mierze


moim zdaniem to słaby marketing ze strony
  • Odpowiedz