Wpis z mikrobloga

#realmadryt
Jak czytam tych forumowców na stronce Realu to normalnie nie wierzę, jak można być tak odklejonym...
90% osób twierdzi, że spokojnie sobie pykniemy City [] (ok, nadzieja zawsze jest, ALEE) City na dzień dzisiejszy przeważa nad nami pod każdym aspektem.
Sam chciałbym żeby pyknęli City, ale trzeba być realistą.
Myślę, że jak przyjdzie Mpabbe to wtedy fajnie to się poukłada, ale na dzień dzisiejszy 1/8 to max dla Realu, NIE Z TAKĄ GRĄ, gdzie nawet z Bilboa nie potrafią dominować
PS. osobista opinia: skład i grajków Real ma zajebistych, ale to trzeba dobrze poukładać, dlatego uważam, że formuła Carlo już się wyczerpała i powinien odejść.
  • 9
  • Odpowiedz
@RAMBOnaBOSO: Jasne, w koncu City króluje w LM od zawsze, w lidze im idzie mega dobrze, mają + 999 pkt od wicelidera ligi w tym sezonie, no faktycznie, chyba z strachu o manitę nie obejrze tego meczu xD
  • Odpowiedz
@RAMBOnaBOSO: ja stawiam na scenariusz sprzed roku. Niestety pierwszy mecz Real gra u siebie, co jest lepsze dla City. Dlatego w pierwszym meczu jakiś remis i będzie gadka "nooo nie było tak źle z tym wielkim City!" - a potem na Etihad odprawią ich z kwitkiem.

  • Odpowiedz
  • 0
@zachar888:
To że Real wygrał najwięcej razy LM tzn,
Że jest najlepszy?
To dlaczego nie wygrywają co roku?[]
@Kapitan_Wie_Wszystko
Szczególnie Jowisz z plutonem xD to dobrze wpływa na viniego xD
@Reiden ja liczę na wygraną typu 2:1 albo 3:2, ale najgorsze jest to, że City potrafi dominować dosłownie cały mecz,
  • Odpowiedz