Wpis z mikrobloga

Spadkowicze przed wprowadzeniem bk2% - "WRESZCIE COS DLA KLASY SREDNIEJ, I CO UBRANY W 7proc ROBAKU, MY WYGRALISMY ZYCIE, DARMOWA KASA, KWADRAT SAM SIE SPLACA!!! Narkun <3"

Spadkowicze po przespaniu bk2% i przed wprowadzeniem kredo0% - "EJ! WZROSNIE! SZALENCY! KTO WAM TAK POSMAROWAL?! Narkun </3"

WHO sklasyfikowało juz spadki w PL jako chorobę psychiczna?

#nieruchomosci
  • 8
  • Odpowiedz
WRESZCIE COS DLA KLASY SREDNIEJ, I CO UBRANY W 7proc ROBAKU, MY WYGRALISMY ZYCIE, DARMOWA KASA, KWADRAT SAM SIE SPLACA!!! Narkun <3


@Kutafonix215: pamiętam jak mookie i mick pisali że będa brali i że warto było czekać
troche im uwierzyłem, nawet cieszyłem się że w koncu kupią własne m zamiast przeklejać te durne wykresiki
no nic, durny to ja jestem myśląc że oni kiedykolwiek kupią
  • Odpowiedz
  • 2
@jozef-dzierzynski: nie wiem jak można planować zakup mieszkania i przespać bk2pro będąc w temacie od pierwszych plotek o projekcie. Kredyt 2pro, inflacja 10, durna toyota bank nadal daje z 6proc... no #!$%@? to się w pale nie mieści jak można było to przeczekać w takiej sytuacji. Jedyne wyjaśnienie to bycie golodupcem albo absurdalne oczekiwania
  • Odpowiedz
@Kutafonix215: Może nie przespać, ale ktoś może planować coś większego, co przekracza 800k nieznacznie (na rodzinę)? Ja wiem, że tu wszyscy żyją warszawsko/krakowską bańką, gdzie takie 70m2 to grubo ponad bańka i trzeba ładować się w klitki aby było, ale nie wszędzie tak to wyglądało.
No chyba, że tu same single bez rodzin, to spoko.
  • Odpowiedz
  • 1
@testynaprodukcji: trzeba było iść na kompromis, w odpowiedniej odległości od centrum każdy mógł znaleźć to czego potrzebował (przynajmniej na początku). 800k to wystarczająca ilość dukatów żeby kupić 70m na krakowskim zadupiu na początku 2023. Mieszkań idealnych i tak nie ma - zawsze będzie ci czegoś brakować w danym budżecie i #!$%@? z tym zrobisz
  • Odpowiedz
@Kutafonix215: nie wiem co to znaczy w Krakowie "centrum", ale w Poznaniu takich mieszkań w "mieście" z bliskimi połączeniami tramwajowymi zwyczajnie już nie było. Takie mieszkania można było dostać w max na początku 2023. Szczególnie, że jak się orientowałem, to nie pozwalali brać miejsc parkingowych i skrytek na osobną księgę (w sumie dalej tak jest), żeby trochę wbić się w ramy bk2. Więc luźno 80k+ przepadało z budżetu kredytowego.
Może to
  • Odpowiedz
no #!$%@? to się w pale nie mieści jak można było to przeczekać w takiej sytuacji. Jedyne wyjaśnienie to bycie golodupcem albo absurdalne oczekiwania


@Kutafonix215: kiedys pomyślałbym że to są trolle, ale nie, to są po prostu zacietrzewieni debile. Tak daleko weszli w swoje urojenia o bańce że odpuszczenie teraz nie jest możliwe.
  • Odpowiedz