Wpis z mikrobloga

Ktoś może mi wytłumaczyć negatywne opinie na temat serialu "Problem Trzech Ciał"? Przecież jak na NETFLIXA to normalny, bez nachalnych lewicowych ideologi serial. Wykonany również dobrze, fabuła spójna. Kompletnie nie rozumiem negatywnych opinii co niektórych

#netflix #film
  • 6
  • Odpowiedz
@guest: ja czytałam i też nie rozumiem tak negatywnych opinii. Te książki po prostu trzeba trochę zmienić, bo są raczej z tych "nieadaptowalnych". Biorąc pod uwagę koleje tomy raczej łatwo zrozumieć niektóre decyzje. Imo najważniejsza zmiana to postacie, które w książce są imo zbyt surowe i raczej mało "ludzkie". Jedynie co szkoda tego jak ucieli niektóre koncepty, ale pewnie musieliby mieć budżet na kolejne kilka odcinków ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@darjahn: no ja nie czytałem, ale znam kogoś kto czytał... ( ͡º ͜ʖ͡º)

fajny sci fi, nie urzekł mnie, ale nie miałem wygórowanych oczekiwań.
guest - @darjahn: no ja nie czytałem, ale znam kogoś kto czytał... ( ͡º ͜ʖ͡º)

fajny ...
  • Odpowiedz
@guest: Pierwszy tom mnie też nie urzekł (chyba dałam mu 3/5), ale kolejne tomy to już 5/5 i kompletnie nie wiem jak to zekranizują. Mam nadzieję, że dostaną zielone światło mimo malkontentów. Wiadomo nie wszystko jest idealne i sporo rzeczy bym wywaliła (np. ta dziewczynka z gry) i poświęciła więcej czasu na np. ludzki komputer czy sofony ale patrząc na tych krytykantów to marudzą jakby co najmniej mieliśmy kolejną ekranizację na
  • Odpowiedz
@guest: I tak to dłuższe niż niektóre odcinki serialu no ale obejrzałam w drodze do i z pracy. Generalnie chyba w wiekszości wyjął mi to z ust ale nie zgodzę się do jego oceny scen z Willem... mi się one podobały bo dały trochę czasu na refleksję. W książce w sumie sporo było takich momentów kiedy pauzowałam i myślałam co to znaczy i co ja bym wymyśliła na kogoś miejscu.
  • Odpowiedz