Wpis z mikrobloga

Szanuję Chelsea obecne za to, że jest największym ściekiem ever. Ludzie co gadali, że Romek kupuję futbol, nie mają racji, bo jego następca/następcy/kto tym zarządza wydają nawet więcej przykład Mundryk, ale to co ta ferajna odwinęła w spotkaniu z Sheffield to był przykład: ,,jak się nie broni gola przewagi w 90 minucie". Nie czaję zachwytów nad Palmerem, czasem zagra dobrze, ale to czasem. $$$ w futbolu nie grają na przykładzie Chelsea Londyn po 2021 roku, bardzo ciekawy temat pracy mgr, na jakimś wydziale zarządzania czymkolwiek. Polecam! #pilkanozna# #mecz#
  • 8
@Sylwiusz89: Święte słowa. Jeśli miałbym zarządzać klubem, robiłbym wszystko odwrotnie niż robią w Chelsea. Brak wiedzy o zarządzaniu klubem piłkarskim przez właścicieli, słaby trener bez charakteru i kupa przepłaconych mizernych grajków którzy nie mają takiego klubowego patriotyzmu i zawiną się przy pierwszej lepszej okazji. Większość tych piłkarzyków nie jest w stanie skupić się na podstawowych zadaniach, bo tracąc dwie bramki ze spadkowiczem i wgl tracac na ten moment ponad 50 bramek,
@dr_papieros: Z trenerem się zgodzę, poch jest przeciętny i nigdy nie rozumiałem fenomenu jego popularności. Co innego jeśli chodzi o piłkarzy, bo po pierwsze to są to naprawdę dobzi gracze i ich wysoka cena zwykle była uzasadniona (poza Mudrykiem którego zakup służył ociepleniu wizerunku), a dodatkowo zarzucanie im "braku klubowego patriotyzmu" sugeruje że w jakimkolwiek dużym klubie PL takowy istnieje, co jest oczywistą bzdurą. Problem z piłkarzami Chelsea jest inny -
Ciekawie piszesz, ale klucz doboru piłkarzy zły. Ich gra świadczy, że mają gdzieś Chelsea. Taki Droga, Terry, Lampard, Joe Cole zawsze zapitalali za klub,a tu gra na stojaka, zero walki jakiejkolwiek, ostatnia drużyna na ich połowie rozgrywała momentalnie piłkę jak FCB za prime. Trener i piłkarze przepłaceni. Raczej oprócz T. Silvy nawet nikogo za bardzo nie lubię z tej ekipy, a kiedyś każdy piłkarz miał w sobie coś. Ale to dyskusyjne. Błędnie
Błędnie jednak utożsamiasz Mundryka z ociepleniem wizerunku.


@Sylwiusz89: No nie wiem, często określano ten transfer jako symboliczny, i myślę że gdyby sprzedaż klubu przebiegała bez trwającej w tle wojny to Mudryk nigdy by do Chelsea nie trafił. Choć faktycznie pokładano w nim spore nadzieje.

Shakhtar Donetsk would not have sold Mykhailo Mudryk to Chelsea if Russian Roman Abramovich was still owner, reveals CEO who says transfer was ‘symbolic deal’ between England,
@Flutter_M_Shydale: A ja myślę, że liczyli na podobną historię jak z Drogbą. Nie wyszło, ale to zawsze ryzyko. Tak jak z pewnymi nazwiskami w piłce jak Lukaku czy Super Mario. Mało kto wie, jak będą grać w danym klubie. To odpowiem, że pewnie masz rację, że są typowymi zawodowcami, dają z siebie 100 %, a po skończonej robocie nic ich nie interesuję. Tak jak RL9 co nigdy jakoś tam za bardzo
ja w tych chłopakach widzę co innego, brak chęci gry lepszej, znudzenie sezonem, nie spadniemy, nie awansujemy do LM, LE czy Pucharu Biedronki i jak widać dobrą grę czy ducha zespołu


@Sylwiusz89: Moim zdaniem ogarnięty trener jest w stanie to w zawodnikach zaszczepić, i to jego wina, zresztą schyłkowy poch w Tottenhamie to też była degrengolada. Dlatego chciałbym widzieć Conte

@Jednorenki_Bandyta: Against modern football. Dzisiaj historii MU i dzieci Sir Alexa nie będzie. Historii, że Real wypożycza Morientesa do Monaco, a ten gra tak dobrze, że idą do finału LM, też nie. Dzisiaj taki grajek jak F.M. trafiłby za drobne 50 mln ojro do drużyny Krychy, bo co z tego, że chłop może w Europie pograć, jak oni dają mu 300 % tego co ma u nas, a my jeszcze 50