Wpis z mikrobloga

@cwlmod: 2x tańsza od czego? Przecież dorzucisz 5k i masz Hondę czy coś innego. No fakt, może mniej bajerów czy parę koni ale jak pod 2 latach ci się znudzi i zapragniesz sprzedać, to nie wiem co się okaże tańsze
  • Odpowiedz
  • 0
@Palladyn400: Ale wiesz że ta markowa używka to będzie kosztować tyle co ten nowy chinol?

Parę serwisów i dealerów w wawie jest. Maja jakiś magazyn części na miejscu.

Mam sie skontaktowac na wynajem weekendowy to sobie potestuje.

Ciekaw czy ta moc katalogowa się pokrywa z rzeczywistością bo też jest dużo większa niż konkurencja o podobnej pojemności. Niby kwestia większego airboxa ale ja to nie wiem
  • Odpowiedz
  • 0
@PiotrFr: Tam wszystko jest w standardzie. Honda to jest za 30k. Używana wyjdzie tyle co ten chinol.

Przecież za 15-20k to się kupuje jakieś 125cc a nie większe.
  • Odpowiedz
  • 0
@Palladyn400: Kymko 125 już jeździłem. Na tym chinolu jest więcej miejsca na kanapowymi na więcej bajerow jak keyless (ma się bransoletkę jak w tesli).

W skuterach to nie bardzo jest co spieprzyc poza niezawodnością. To nie motor który może mieć różne wyważenie i relacje na gaz. Skuter z zasady #!$%@? się prowadzi i ma muła na gazie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Palladyn400: A ty myslisz, że jakbym miał inny pogląd to bym kupował skuter od chinola? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po wejściu na sale motocyklową to zobaczyłem tylko dwie rzeczy: #!$%@? harleye (klientów powinno się rozstrzeliwywać po zakupie) i jeden motocykl w setce różnych malowań ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@cwlmod: Kojarzysz mi się z i30N i myślałem, żeasz lepszy gust ;p

Przez część motocyklową przeszedłem tylko dlatego bo była na początku. Zwróciłem uwagę tylko na obrzydliwe ciuchy ze skóry i obciachowe koszulki w stylu "piwo to moje paliwo" ;p
  • Odpowiedz
  • 0
@Palladyn400: Ja nie potrzebuje skutera na codzień, ale spodobała się nam jazda w rekreacyjne trasy jednośladem. Zrobiłem kat. A żeby móc sporadycznie wynajmować większe skutery, bo 125cc ma zbyt małą moc na jakąkolwiek trasę w 2 osoby na drogach B/C

Hyundai jest spoko, a i30N to mojej dziewczynie się marzy przejażdżka ;p

Jak jesteś z Wawy to mogę ją przewieźć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz