Wpis z mikrobloga

@praleczkatv: młoda, stereotypowa julka w czarnych okularach, która ma ataki paniki, psych0zy etc. i przylepiła się do EG, bo potrzebowała znajomych. Chyba. Dwa razy była u EG (dwa razy widziałem*) i 2 razy miała atak paniki.
  • Odpowiedz
@zgubilem-konto: po meltdownie już tak nie wróciła, więc najprawdopodobniej mądrzejsza od szczeny. Endżi po prostu zachowuje się jak typowa zaburzona osoba (coś o tym wiem, też mam zaburzenia dość mocne), której bardzo bardzo bardzo trudno znaleźć swoje miejsce na obrzeżach społeczeństwa. Monika to po prostu tępy cymbał (o ile mogę jej współczuć tego, co zrobił jej ochirson i kordi i autentycznie mi było smutno przy nagraniu Lannela, o tyle jest w
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: Próbowałem się zapoznać z tematem interakcji między szczeną, ohirem i tym drugim wieprzkiem, ale jednak dla mnie to jest tl;dl, wiem tylko, że zrobili jej jakieś świństwo. Nie wiem też w sumie, co się stało między nią i szczotą, bo miałem wtedy przerwę od uniwersum. Wyglądała na naprawdę zakochaną w szczocie.
  • Odpowiedz
@zgubilem-konto: swego czasu na głosówkach była taka dziunia (nie huragan), która nieironicznie mówiła co by chciała zrobić z Elą (mniej więcej to samo, co simp który dodatkowo umie gotować i jest gotów skakać wokół pusi, byleby dostać do niej dostęp). Obstawia że to szczena. Co do ohirsona i szczeny, polecam poszukać na discordzie materiału Lannela (nie chodzę tam, widziałem jak jeszcze był na fb). Gruby materiał, który warto obejrzeć by zobaczyć,
  • Odpowiedz
@MajorKusiol: Właśnie tego materiału próbowałem słuchać, ale jednak za dużo tego. W ogóle jak szczena zapoznała się ze szczotą? Pamiętam tego lajwa, jak przyszła do rezydencji na ceglarskiej, ona tam wlazła tak zupełnie z ulicy, czy szczocie może ulało się, że były umówione? Jeśli to pierwsze, to gratuluję szczocie dożycia takiego wieku przy takiej naiwności.
  • Odpowiedz
@zgubilem-konto: ja byłem jeszcze dłużej naiwny. Albo inaczej. Nie aż tak, by chodzić do człowieka, który pluje na mnie na całą Polskę, ale no dużo za dużo błędów popełniłem przez naiwność.

Spotkały siętak ze szczena przyniosła jej akwarium dla chomika.

A co do ohirsona, zwykły oblech który publikuje cudze nagie fotki, kradnie hajs, notorycznie kłamie etc. Od pad społeczny i tyle.
  • Odpowiedz