Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że mam wybrać osoby rządzące mną przez następne 5 lat na podstawie zdjęcia z plakatu xD Przecież nawet pracownik żabki musi wysłać pełnoprawne CV. "Pewnie więcej informacji jest w internecie" - pomyślałem. Otóż nie, jedynki na listach nie mają nawet głupiego profilu na FB. Poniekąd to rozumiem, po co się starać, skoro Polak i tak zagłosuje na pierwszego z góry
#wybory #polityka
  • 12
  • Odpowiedz
@123xD: no akurat kochany ruszylbys tylek i poczytal o kandydatach na powiat gmine i na sejmik. Takie wybory jak samorzadowe sa wazne tak smao jak krajowe, ba nawet wazniejsze, bo tycza sie twojego miejsca zamieszkania i twojej calej spolecznosci. Tutaj radzilbym poczytac o praktycznie wszystkich co kandyduja. Takze nie przesadzaj, ze masz wybierac na podstawie zdjecia, to jest dla osob 60+ ktorzy nie maja mozliwosci by poczytac o wszystkich w necie
  • Odpowiedz
  • 4
@GrochenMochen: przeczytałeś to co napisałem, czy tylko pierwsze zdanie? O większości kandydatów nie można poczytać, bo nie udostępnili żadnych informacji
  • Odpowiedz
@123xD: a dobra xd masz racje.
Przepraszam, serio doczytalem pierwsze zdanie i pomyslal, no leniwiec z ciebie.
To sie zgodze z toba, ze to jest #!$%@?, ze nie ma konkretnych informacji o osobach kandydujacych do gminy cyz powiatu.
Na studiach jak mialem administracje publiczna to (rok to byl 2016) mowilem o tym, ze dobrmy pomyslem na takie wybory byloby by kazdy kandydat by byc na liscie osob kandydujacych powinien miec oinformacje
  • Odpowiedz
Przepraszam, serio doczytalem pierwsze zdanie i pomyslal, no leniwiec z ciebie.


@GrochenMochen: Gość mówi na innych leniwiec, a sam nie doczytał 3 zdań ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale szacun za przyznanie się do błędu
  • Odpowiedz
Jak to jest, że mam wybrać osoby rządzące mną przez następne 5 lat na podstawie zdjęcia z plakatu xD


@123xD: jak nie wychodzisz z piwnicy to faktycznie masz dylemat. Jeśli wychodzisz to raczej znasz gościa, który coś tam dla dzielnicy robi. A jak nie robi to wybierz innego. Może ten coś zrobi.
  • Odpowiedz
  • 0
@vectoreast: już pędzę marnować znaczną część mojego życia tylko po to, żeby odrobinę lepiej spożytkować mój i tak nie znaczący nic głos (_ )
  • Odpowiedz