Wpis z mikrobloga

@JPRW: wielki rasista walczący po stronie czarnych w Kongo XD ty pewnie z tych co dzisiaj z Lincolna robią rasistę pomimo że wywołał wojnę o zniesienie niewolnictwa w USA

trudno się dziwić, że dzisiejsza szurprawica zaczyna czuć do niego miętę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


po prostu "lewica" doszła już do takiego absurdu że ludzie wolą socjalistycznego rewolucjonistę od neoliberała dzięki któremu ludzie muszą spłacać 30 lat kredyt
ty pewnie z tych co dzisiaj z Lincolna robią rasistę pomimo że wywołał wojnę o zniesienie niewolnictwa w USA


@Towarzysz_Pawulon: Tak, tak, Che jako rasistę atakował m.in. znany skrajny lewicowiec i działacz BLM Marco Rubio (pic rel) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na taki właśnie grząski grunt wchodzą prawaki, kiedy z nienawiści do liberalnej demokracji zaczynają rozmyślać o sojuszu ekstremów ( ͡ ͜ʖ ͡
JPRW - >ty pewnie z tych co dzisiaj z Lincolna robią rasistę pomimo że wywołał wojnę ...

źródło: 1

Pobierz
@JPRW jakie to ma tak naprawdę znaczenie kto jak postrzega jakiegoś rewolucjonistę sprzed paru pokoleń, jaki by on nie był to daleko mu pewnie było do praktykowania np obrzezania dziewczynek przez sunnitów w zachodniej europie przy poklasku lokalnych lemingów walczących o 'prawa kobiet'

A rasizm stanowi nic nie znaczące obecnie hasło w zachodnich sporach politycznych, pozostaje tylko czekać aż czarni faktycznie przejrzą na oczy i pogonią fałszywych liberałów
@Miniu30 akurat analizując statystyki Amerykanów doszedłem do wniosku że w Ukrainie i Rosji wcale nie ma tak dużego rozwarstwienia społecznego jak to w Polsce się uważa, większe wydaje sie byc na Bałakanach czy w Rumunii albo Grecji
@Miniu30: taka statystyka mało mówi bo ile to 1%?

Lepszym wyznaznikiem wg mnie jest to że ubóstwo na Bałkanach sięga prawie 20% w niektórych krajach a na papierze są to bogatsze kraje niż Ukraina 7% dla porównania Rosja ma 4% a Rumunia 10%

Przez ubóstwo mam na myśli jednakowy próg dla każdego kraju w amerykańskich statystykach
@Miniu30 nie rozumiem tego pierwszego zdania

Uważam że znacznie lepiej jest dyskutować o poziomie życia najbiedniejszych kilkunastu procent niż rozwodzić się nad bogactwem 1% elit

Dlaczego najwięcej ludzi w ubóstwie masz na bałkanach czy Rumunii a nie w Rosji czy Ukrainie?