Wpis z mikrobloga

Sfinalizowalem dzisiaj zakup. Za tydzień dołączy do garażu, bo koniec ramadu i przez tydzień wszystko zamknięte. Hellcata z poprzedniego wpisu niestety, a właściwie stety nie sfinalizowalem, bo ktoś mnie wyprzedził o parę godzin z depozytem.
Wrzucałem już to Ferrari na chwile, ale usunąłem, żeby nie wyszło jak z hellcatem. No ale teraz już jest mój, a wpis z dodgem zostawiam, bo jak się trafi jakiś fajny redeye to też kupię.

PS. To będzie mój główny daily i właśnie dlatego lubię ten model, mimo, że to specjalna wersja chyba nawet one of one w tej konfiguracji kolorystycznej wnętrza.

#ferrari #pokazauto #motoryzacja #chwalesie
blinxdxb - Sfinalizowalem dzisiaj zakup. Za tydzień dołączy do garażu, bo koniec rama...

źródło: image_picker_AC148346-2196-42B8-B0CB-8D3B8DE8FA2F-78704-00000DDBB021EE5B

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@blinxdxb e, czyli to nie auto za miliony.
Za jeden milion ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Dzięki, niech służy :)
  • Odpowiedz
  • 1
@gdi2 to używka, parę lat ma. Żeby nowe Ferrari kupić musiałbym sprzedać 5 innych swoich aut, ale jednak priorytety inne w tym wieku. A to też inwestycja, bo z roku na rok coraz droższe zamiast taniec.
  • Odpowiedz
Kilka lat temu w Maranello miałem okazję przejechać się po mieście m.in. tym modelem. Pięknie się prowadzi, duża wygoda względem innych modeli. Szerokiej drogi miras
  • Odpowiedz
  • 4
@Miijjii właśnie o to chodzi; tego dużo ludzi nie rozumie że mało które Ferrari się nadaje do jazdy. Mam porównanie z 430, które ma ten sam silnik i dramat. Nadaje się dla jakiś karłów do 170cm. Chciałem Ferrari na daily i jest. Dziękuję, bo w końcu ktoś kto jechał Ferrari wie jak to działa.
  • Odpowiedz
@blinxdxb gratki. Ferrari to jednak Ferrari. Za dwadzieścia lat to cały czas będzie sztos. Sam się zastanawiam nad Portofino ale nie jestem pewien czy to odpowiedni czas na takie auto.
  • Odpowiedz
  • 1
@CzeCzes bierz. Odpowiedni czas na te auta jest wtedy kiedy masz na nie kasę. Zobacz na wykopie czym się Mirki jarają. Chcesz jeździć tym gownem? Kupuj Ferrari, pobawisz się i sprzedaż za więcej niż kupiłeś. Przecież te dętki piszą o Ferrari że ma wnętrze jak 20 letnie auto 😂
  • Odpowiedz
@blinxdxb no muszę przekonać drugą połówkę że to dobry pomysł bo planujemy potomka i ona pewnie wolałaby rodzinnego Urusa😅 Ale co do Ferrari to mialem przez pół roku 458 i bardzo miło wspominam ten okres. I pewnie większość widząc środek w 458 stwierdziłaby że bieda😂
  • Odpowiedz
Fajna fura do momentu jak coś nie #!$%@?


@zeek: a wtedy co? zamawiasz części i naprawiają, przecież teraz wszędzie są dostępne części, California to popularny model dość
  • Odpowiedz