Wpis z mikrobloga

Nie biblia jest zła, to ludzie którzy ją czytają z jakiegoś powodu nie chcą się stosować do zasad w niej zapisanych.


@alkoJezus: ty czytałeś Biblię? Jakby ludzie serio traktowali te bzdury to byśmy mieli drugi dżichad
  • Odpowiedz
  • 0
@jan_zwyklak @blackcatpersonality wraz z początkowymi komentarzami we wpisie gdzie mnie zablokowano wszystko brzmi nieco inaczej.
A poza tym zjarany byłem, trochę mi się p------o. Gość pisał że biblia odmieniła jego życie a ja chciałem mu udowodnić że trzy komentarze wstecz ma w dupie dwa najważniejsze przykazania które dał Jezus o miłości bliźniego.
Wiem że sporo baśni w bibli jest p--------h ale są też i dobre
  • Odpowiedz
@alkoJezus no Jezus ogólnie gadał z sensem podobnie jak i np. Budda ale wiesz - to fajnie wygląda na papierze, w praktyce zwyczajnie nie działa i ślepo tego przestrzegając po prostu będziesz dymanym przez wszystkich frajerem. Prawo dżungli, beeeeyatch ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
  • 1
@blackcatpersonality ja staram się żyć życiem buddy, lubię się z ludźmi z którymi nikt się nie lubi. Jeszcze nikt mnie nie uderzył w policzek na tyle mocno bym chciał oddać odkąd przestawiłem swoje myślenie

Ale każdy sam ustala jak żyje, pozdrawiam
  • Odpowiedz