Wpis z mikrobloga

muszę iść do pracy bo potrzebuję hajsu na koncerty, zakwaterowanie, ciuchy, inne duperele ale praca kojarzy mi się z wykończeniem fizycznym i psychicznym, z życiem w biegu, z niedojadaniem, z niewyspaniem, stresem, #!$%@?, bólem kręgosłupa i nóg, zaniedbaniem (nie miałam czasu umyć włosów, nie miałam czasu się ładnie ubrać bo lepiej zjeść i się wyspać albo nie jeść i nie spać i ładnie wyglądać co lepsze wiadomo), brakiem spędzania czasu z bliskimi bo trzeba być w pracy, staniem w korku w komunikacji miejskiej, spoceni i śmierdzący ludzie i jakieś świry szczególnie gdy wracasz po 23 (raz się jakieś łyse typy biły na końcu autobusu, a raz się przysiadł do mnie jakiś zjeb i nie chciał się odwalić, chyba niedorozwinięty), i naprawdę te 3k miesięcznie są tego warte? po #!$%@? #pracbaza #zalesie
naksu - muszę iść do pracy bo potrzebuję hajsu na koncerty, zakwaterowanie, ciuchy, i...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@naksu

ale praca kojarzy mi się z wykończeniem fizycznym i psychicznym, z życiem w biegu, z niedojadaniem, z niewyspaniem, stresem, #!$%@?, bólem kręgosłupa i nóg, zaniedbaniem (nie miałam czasu umyć włosów, nie miałam czasu się ładnie ubrać bo lepiej zjeść i się wyspać albo nie jeść i nie spać i ładnie wyglądać co lepsze wiadomo), brakiem spędzania czasu z bliskimi bo trzeba być w pracy, staniem w korku w komunikacji miejskiej


Nie
  • Odpowiedz