Wpis z mikrobloga

@camelpasza: a wyobraź sobie, że niektórzy dalej dają się nabrać, krzycząc i wyśmiewając jednocześnie tych, co ponoć dali się nabrać na Tuska czy Kaczyńskiego. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@StachuStach kto sie nie przyznaje? Przeciez 90% wykopu to ex korwinisci. Malolaci jeszcze leca na wyparciu albo w niewiedzy ale spokojnie. Pierwsza robota, jakies pierwsze powazne zyciowe decyzje i zacznie do was docierac ze to #!$%@? Mentzena czy korwina jest tak niezyciowe ze moze trafiac tylko do gimbusow albo do totalnych debili, ktorych wystarczy nastraszyc
  • Odpowiedz
@kalafi0r ja tych oszołomów nigdy nie tolerowałem, więc spokojnie ( ͡º ͜ʖ͡º). Znam dwóch zatwardzialych osobiście, a statystyczny mirek ma 13 lat i #!$%@? wie o pracy i podatkach
  • Odpowiedz
ehhh ja sie dalam nabrac ma herr tuska wiec nawet gorej


@Noami: nie ty jedna, pamiętam czasy za tuska- praktycznie nic nie robili w sejmie co mogłoby pomóc polakom. Popatrz, że za ich rządów kwota wolna to było 3k rocznie. Ludzie burzyli się co roku, że nie chcą VATu zmniejszyć i t powiększyć kwoty wolnej. Nieobowiązkowego zusu nie ma, limitu rocznego dla działalności bezrejestrowych - nie ma. Partia kłamców praktycznie jak
  • Odpowiedz
@StachuStach: jak miałem 15 to miałem głęboko w dupie politykę.
Jak posłuchałem co on gadał u Mazurka to nie mogłem uwierzyć w to jakie bzdury opowiadał. Niby taki mądry na fejsbuczku.
  • Odpowiedz
nie ty jedna, pamiętam czasy za tuska- praktycznie nic nie robili w sejmie co mogłoby pomóc polakom


@smallboobslover: A dlaczego mieliby cokolwiek robić jeśli rozwijaliśmy się we właściwym kierunku? Cały czas ta poddańcza mentalność w której Pan litościwie może pojedynczymi decyzjami poprawić nasze życie. Czas rewolucji dawno minął i żadnych nie będzie, bo system który mamy jest najlepszym z możliwym do wprowadzenia i stabilnego utrzymania. Dlatego "pomaganie" zawsze będzie polegać na
  • Odpowiedz