Wpis z mikrobloga

Miałem na wstępie dwa kierunki wakacyjne do obrania. Termin to sam początek lipca. Majorka lub Sardynia (lot akurat jest do Alghero), obie destynacje stosunkowo tanie loty. Moimi idealnymi wakacjami jest opcja/schemat:
(dzień 1) trekking/ zwiedzanie/ dojazd fizyczny --> (dzień 2) odpoczywanie na plaży/ basenie i nie robienie nic --> powtórz
Rok temu fajnie sprawdziło się to na Maderze z tym, że tam plaże są raczej bidne i nie było możliwości fajnego/realnego plażowania. Za to trekking to był numer jeden.

Chciałbym powtórzyć taki schemat w kolejne wakacje tylko w innym miejscu. Docelowo myślałem o Majorce bo jest to bardziej kompaktowa wyspa i szybciej by się tam człowiek poruszał. Wszystko fajnie tylko, że Majorka to nie Madera, gdzie jest "wieczna" wiosna i pogoda nie ma 30+ stopni. Chodzenie po górach w takiej temperaturze to raczej hardcore i bardziej katorga, więc mój pomysł się wywraca. Kwiecień / wrzesień podobno super no ale nie stricte centrum lata (chyba, że się mylę to poprawcie mnie)

Podobne myślenie miałem z Sardynią.

Czy możecie coś doradzić do w.w miejsc ewentualnie jakieś inne destynacje w których taki schemat by się sprawdził? Za wszystkie informacje/ polecenia będę mega wdzięczny.

#podroze #podrozowanie #wycieczka #wycieczki #trekking #gory #majorka #hiszpania #sardynia #wakacje
  • 6
  • Odpowiedz
@Kermii: panie, co wpisy usuwasz? Głupio się zrobiło, że umów nie czytasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą, byłem w sierpniu na Majorce i wcale nie było aż tak upalnie, że 40 st. W górach dość gorąco, ale dalej było trochę ludzi na szlaku. W każdym razie, na Wyspach Kanaryjskich jest cieplej i bardziej sucho.
  • Odpowiedz
  • 0
@NieBendePrasowac: Zmęczyły mnie debilne komentarze i wiecznie prucie się psuedo mądrych ludzi. Chu^ja się orientujecie w moim przypadku i mojej umowie i zgrywacie super oczytanych stawiając mnie w roli największego gamonia i melepety, gdzie naturalnie nie napisałem wszystkiego o mojej sytuacji, zapisów umowy i innych spraw toczących się tym obrębie.

Napisałem se po prostu wpis na mirko bez prośb o jakieś zajebiste rady prawne.

Za tipa o Majorce & Kanarach
  • Odpowiedz