Wpis z mikrobloga

Dzień dobry :)
Potrzebuje pomocy w wyborze laptopa oraz urządzenia wielofunkcyjnego laserowego ze skanerem.

Laptop : Głównie będzie służył do pracy w domu, raczej sporadycznie jakiś film, żadnych gier.Chcialbym żeby był dość solidnie wykonany bo będzie ze mną podróżował Budżet +/-3300zl trafiłem na HP ProBook 450 G9 i5-1235U / 16GB / 512GB 15,6”

Drukarka : Zależy mi żeby był laser, kolor, skaner oraz żeby tonery nie kosztowały miliony monet.
Nie zależy mi na drukowaniu dwustronnym oraz skanowaniu dwustronnym, oczywiście jeśli będą te funkcje to tylko na plus.
Budżet +/- 1600zl. Myslalem o Brother dcp-l3520cdw.

Czy w tym budżecie te sprzęty będą ok, czy może ktoś może polecić coś innego?
Dzięki !:)

#komputery #drukarki #laptopy
  • 8
  • Odpowiedz
@maziik Huawei matebook d14, polecam każdemu, już trzy egzemplarze działają w rodzinie. Nietypowo wysoki ekran, super przyjemny dla oczu; metalowa obudowa; ogromny touchpad super do multigestów. Ładowanie usbc; nisko profilowy i lekki
  • Odpowiedz
@maziik: Cześć :) Mamy konkretne typy, ale czy kolor jest konieczny? Mocno wpływa na cenę urządzenia laserowego. Jeśli zależy Ci na kolorze i planujesz regularny druk lepszym rozwiązaniem może będzie drukarka atramentowa?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@drtusz No nie ukrywam że druk w kolorze by się przydał. Drukować zdarza się sporo, ale często zdarzają się dłuższe postoje, więc dlatego wolałbym jednak laser bo mam niemiłe wspomnienia z atramentówkami. Co możesz mi zaproponować, zarówno w kolorze jak i tylko czerń?
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz
@maziik: Do twojego budżetu bym minimalnie dołożył i wziął https://www.x-kom.pl/p/1188579-notebook-laptop-156-hp-probook-450-g9-i5-1235u-16gb-512-win11p.html?sm=Pc0UdXbR, biznesowy model, bardzo fajnie wykonany do tego 3 lata gwarnacji.
W kolorowy laser bym się nie pchał, strasznie drogie są w utrzymaniu w przeciwieństwie do mono.
Z kolorów bierz atrament brothera, ma wifi https://www.x-kom.pl/p/640496-urzadzenie-wiel-atramentowe-brother-inkbenefit-plus-dcp-t420w.html?sm=QNc1a4nR po rejestracji 5 lat gwarancji, śmiesznie tanie oryginalne tusze lane z butelki. Tylko tutaj musi być cały czas podłączona do prądu i musisz przynajmniej coś raz na
  • Odpowiedz