Wpis z mikrobloga

Rzygam już tym boobsmenem, co jeszcze wymyślicie?
Może zaczniecie stand up erów rozliczać i cancelować?
- 2005 roku Abelard Giza powiedział rasistowski żart o czarnoskórych, w 2008 roku o żydach
- 2021 roku Sebastian Rejent wypowiadał seksistowskie żarty w stronę kobiet
- 2022 Łukasz Lodkowski śmiał się z ludzi z nadwagą samemu będąc otyłym
skandal !

taka wasza logika, yabac was boxdelowcy

  • 9
@Wilczynski: bzdura, baxton najpierw robił wszystko by zmylić tropy w sprawie stuu, następnie robił tysiące krzywych ruchów jak np groźby wobec wardęgi. Następnie się pokajał by potem dwulicowo spiskować przeciwko wardędze by tylko mu się odwdzięczyć.
Następnie jak to wypaliło w niego to popadł w jakąś psychozę i strzela ślepakami (bo żadne z tych argumentów nie są rzeczowe, powinniśmy na to raczej patrzeć w kategorii emocjonalnego wysrywu) we wszystkich naokoło co
@KonTrojanski6-10-21: nie do końca jestem w temacie całej afery, ale pamiętam ten sławetny filmik Wardęgi, o którym mowa (staruch here). Jeżeli dobrze rozumiem to porównujesz łapanie randomowych dziewczyn za cycki ze specjalnie przygotowanymi skeczami stand-upowymi?
@KonTrojanski6-10-21: mordo, ale ja nie bronię boxdela. Tylko uważam, że Wardęga jest gorszy.
Poza tym ty cały czas argumentujesz sytuacja "PO" Pandorze.
A ja uważam, że Zwyrol powinien znaleźć się "W" Pandorze.
Bo to wszystko co napisałeś o ruchach Boxdela jest prawdą. A mi chodzi, że Boxdel nie próbował nawet nigdy być strażnikiem moralności i szeryfem internetu.
Gdyby teraz jakimś cudem chciał być taki to bym go hejtowal z całej siły