Wpis z mikrobloga

@KarmelowyJeremiasz: Dokładnie, wprawdzie nie mam żadnego chińczyka, ale Leatherman nie ma dziś nic wspólnego z jakością. Co do stali w ostrzach, to i tak się stępi, a czy to nastąpi po jednym dniu, czy dwóch faktycznego używania dużej różnicy nie robi. Ważniejsze żeby bezproblemowo się ostrzył.
  • Odpowiedz
  • 0
@kusznier to Super Tool 200. Mega ciekawy ale i problematyczny mechanizm blokowania narzędzi. Dlatego chciałem go mieć. Bardzo solidnie wykonany i mocny.
  • Odpowiedz
  • 0
@MercedesBenizPolska mam też Charge ale Wave ma w zasadzie ten sam pakiet narzędzi a jest dużo tańszy, jak ktoś szuka "pewniaczka" to zawsze Wave polecam. Jak Awave nie podejdzie to Charge też nie.
  • Odpowiedz
@Gooma: to ja jestem jednym z niewielu co nie kupuje multitooli kolejnych za bardzo. Kupiłem kilkanaście lat temu poprzednika supertoola, czyli core. Korzystałem bardzo długo ale był troche za cieżki i nie miał klipsa żeby go nosić, rozkładanie zeby sie dostac do ostrza też wkurzało. Po jakichś 10 latach używania wiedziałem co mi nie pasuje a czego potrzebuję, trafiła się okazja na charge tti i tego już nosze cały czas od
  • Odpowiedz
  • 0
@MercedesBenizPolska PS4 Squirt to już niestety historia, ubili fajny pomysł. Mam nadzieję, że wznowią produkcję ale na np śrubach, żeby był łatwiejszy i bardziej opłacalny w naprawianiu go. LM teraz w ogóle nie ma takich mikro narzędzi, Style też wycofali. Została tylko Micra. Wycofane też OHT.
  • Odpowiedz
  • 1
@MercedesBenizPolska miałem, ale wyciąganie narzędzi mi się nie podobało. Swiss tool MX Clip mi się podoba i sobie takiego sprawie niedługo ale raczej zostanę przy LM. Na razie z Vickow tylko widoczny na zdj Skipper, Climber i Pikutki.
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska: Mają taki premium feel i jak ktoś lubi jak coś ładnie brzmi przy otwieraniu, to dźwięk zapadania blokady to miód dla uszu (: Wadą jest to, że zawsze wyglądają jak brudny wywalcowany telefon, bo wszystkie powierzchnie są wypolerowane.
  • Odpowiedz