Wpis z mikrobloga

Oglądałem występ ambasadora izraela w kanale Zero i zastanawiam się jak armia izraelska może jeszcze nie wiedzieć co się stało? Najonowocsesniejsza armia świata, podobno doskonale wyszkolona nie monitoruje/zapisuje rozkazów? Operatorzy dronów moga strzelać bez rozkazu? Izrael już przekroczył granicę bezczelności i mam nadzieję że świat się od nich odwróci. (btw. Nie popieram żadnej strony tego konfliktu)

#izrael #kanalzero #wojna #wojsko
  • 3
  • Odpowiedz
@mmmzzz: ale wiesz, ze nikt normalny nie będzie insynuował, ze #!$%@? trzech samochodów czego skutkiem była smierć siedmiu wolontariuszy było intencjonalne, prawda? Takie opinie tylko ludzie nienormalni mogą przedstawiać, bo niby dlaczego mieliby to robić? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@blackthorns: Ja mam jeden powód. Jeżeli w przyszłości będą jakiekolwiek dochodzenia w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy. To warto pozbyć się wszystkich postronnych świadków. Sądzisz, że dlaczego nie ma tam żadnych niezależnych dziennikarzy? Dlaczego Wszystkie organizacje humanitarne są na celowniku IDF? Nie ma świadków? Nie ma zbrodni.
  • Odpowiedz