Wpis z mikrobloga

@Silklash: widzisz nawet jeśli, podkreślam jeśli cokolwiek co mówi Braun jest choć bliskie prawdzie, to w żaden sposób nie usprawiedliwia tego co zrobił. Szur odpalił gaśnicę w korytarzu najważniejszego budynku państwowego.
  • Odpowiedz
  • 3
@Silklash a ja przypomnę, że aby być judeorealistą wcale nie trzeba popierać kolaboranrów z konpederosji. Narracja Izraela wobec nas jest zresztą bliźniacza z tą rosyjską, zupełnie jakby chłopaki z Ołgimo i Hasbary uzgodniki sobie ją w trakcie wspólnych seminariów, między pejsachówką i stoliczną
  • Odpowiedz
  • 23
@Silklash Jednak zbudowano żydowski bunkier dowodzenia pod aquaparkiem w Mszczonowie? Czy może okazało się że nie było żadnej katastrofy w Smoleńsku, tylko podrzucono atrapę rozbitego Tupolewa?
  • Odpowiedz
@Silklash: oczywiście że miał, właśnie wracam z bunkra pod suntago i tylko cudem wymknąłem się egzorcyście, dzięki temu przeżyłem, teraz wracam do jedzenia macy z krwi chrześcijańskich noworodków
  • Odpowiedz
@Silklash: nie, odpalenie gasnicy żeby zgasić świeczkę w budynku sejmu nadal jest arcygłupie, mógł ją zdmuchnąć i by nie wyszedł na debila. Jego powody też były głupie, żydowska świeczka zła, żyd na krzyżu dobry i ma dalej wisieć
  • Odpowiedz
@Silklash: jasne typie, Hanuka to satanistyczny rytuał. Bo dokładnie to tak ten ruski gównojad tłumaczył swoje zagrożenie zdrowia ludzi przebywających w sejmie
  • Odpowiedz
@Silklash: zatrważająco niskie zdolności logiczne i brak jakiegokolwiek poczucia wstydu w publikowaniu tak głupich postów u konfiarzy jest po prostu przerażające, jak pomyślę że macie prawa wyborcze to mi się paszport w kieszeni otwiera
  • Odpowiedz
@Silklash: mial racje bo zaatakowal Żydów w ich swieto? XD po czym bredzisz cos nt. Panstwa Izrael xD typie ty sam siebie orasz swoja glupota, az dziwne ze jeszcze nie usunales tych bzdur ze wstydu
  • Odpowiedz