Wpis z mikrobloga

  • 2
jak masz 10lat to spoko

@m4rio Tak. Jest spoko. Polecam. A jak się żyje z kijem w dupie? Zakładam że chyba już nie tak spoko xd
  • Odpowiedz
@Ytarka: maluję lepiej od ciebie, po prostu mija tyle lat a mnie nadal dziwi mnie że beztalencia potrafią zarabiać. Mi sztuka zaczęła się zwracac po 10 latach chociaż jest kilka poziomów nad twoją. Najszybciej "zarabiałem" jak rysowałem komiksowe portrety ale to już chyba część ludzkiej natury, że widzą proste rzeczy jako fajne
  • Odpowiedz
  • 8
Mi sztuka zaczęła się zwracać po 10 latach chociaż jest kilka poziomów nad twoją.

@estand Imponujące xd Czyli jesteś wielkim artystą z jeszcze większym bólem dupy i sztuką, za którą długo nikt nie chciał zapłacić. Albo i nadal niewiele chce, może dlatego taki rozżalony jesteś. Tyle lat kmini chłop problem i dalej nie rozumie jak to możliwe, że to odbiorca decyduje co jest warte jego pieniędzy No kabaret XD
  • Odpowiedz
  • 8
@exoone jego sztuka jest najwspanialsza, tylko ciężko mu do tego przekonać innych.
Jego zdanie jest tak obiektywne i ostateczne, że wydal dekret w którym zabrania kupowania rzeczy które uzna za niegodne. Dekret ten obowiązuje na terenie całego przedpokoju u artysty @estand i w kuwecie mojego kota. Mój kot na to sra, Ale w przedpokoju jest normalnie ciągle zakaz i nic nie pohandlujesz. To profesjonalista, wie co robi xd
  • Odpowiedz