Wpis z mikrobloga

#polishsource
Cześć czy mógłby ktoś polecić zagraniczne trackery podobne i na tym poziomie co PS? Jakby jeszcze jakaś możliwość wejścia była było by super....
  • 9
  • Odpowiedz
@jgx1 IPtorrents niby największy, mam i wszystko jest co wychodzi na scenie, 20$ zaproszenie kosztuje na ich stronie, minusy - musisz seedowac 2 tygodnie więc dobrze mieć seedboxa albo shell i wszystko raczej po angielsku, po polsku jest mało rzeczy
  • Odpowiedz
@tenwyklety: @jgx1 jak nie potrzebujesz polskich wstawek to tl.org jak najbardziej polecam, tylko jest to tracker kilkukrotnie wiekszy od PS wiec trzeba sie na poczatku troche pomeczyc z wyrobieniem ratio, ale pozniej jest luksja
ostatnio zostal praktycznie moim glownym trackerem, do popularnych filmow i seriali jest miodzio
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
tl.org j


@Hatsune_Kitku:
mógłby ktoś pokierować co i jak - jak zdobyć zapke a może ktoś poratuje? Trzeba do nich pisać o zapke - jak z opłatą wejsciową?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@jgx1: Chyba już wszystko wiadomo - żeby dostać zapke na tl trzeba wykupić konto na https://seedit4.me/ tylko na tl piszą coś o 11 eurasów a na speed juz ok. 20 wiec coś kręcą a po drugie to konto na seed trzeba cały czas odnawiać czy wystarczy jednorazowo żeby być na tl?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
r/OpenSignups


@Hatsune_Kitku: Dzięki za info - spieszno nie jest bo jestem na naszym TL i CM ale chciałbym się dostać na jakiś fajny zagramaniczny :).
Kurcze tak przy okazji - dobrze ze mamy tego wykopa bo tak naprawdę nie ma się gdzie komunikować za bardzo, na invite panują jakiś chore (jak dla mnie) zasady - płać kapuchę bo za free nie masz co wchodzić...Tutaj są jescze normalne ludziska. Pozdro 4all
  • Odpowiedz