Wpis z mikrobloga

chlop poszedl do skejt shopu w którym ostatnio był jakieś 13 lat temu, pani chłopa o dziwo pamiętała (pewnie dlatego ze przepierdzielal sporo kasy co miesiąc xD) i kupił dla sb trzy bluzy produkcji polskiej, raz ze tańsze od jakiś hilfigejuw czy innych Ralph laurenow to jeszcze będą się trzymać w doskonałym stanie przez wiele lat XD


  • 8
@mocarny_knur: Prosto, Elpolako (co do innych nie wiem bo głównie w tych dwóch się ubierałem) maja produkowane w Polsce, jakość zajebista, kroj i fason również nie taki przesadzony, masa modeli bez przesadzonych logo lub z jakimś subtelnym napisem czy znaczkiem, wiec można dopasować do innych stylizacji. Prosto 3 stówy, elpolako jakoś po 200 cos.

@niegwynebleid ^

@NaczelnyAgnostyk No tutaj małżeństwo prowadzi go od 1999 roku i ma wszystko co chcesz, a
@mocarny_knur: No chłopie XD Kupiłem kiedyś jakaś bluzę z adasia czy najki za wiele Jagiełło i wytrzymała rok czasu po czym rękawy były wyciągnięte i postrzępione, nie wspominając kołnierzyka xD
Ceny tez końcówek kolekcji i faktu, ze pani mnie znała i mialem tam przed laty kartę stałego klienta ze zniżkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)