Wpis z mikrobloga

Ja takich działań nie zauważyłem, ale bardzo możliwe że masz rację. Jedno jest widoczne na pewno - brutalnie dąży się obniżenia ceny. Mam nadzieję że grubas chce skupić jak najtaniej i zamierza zrobić pompę. Trzeba być czujnym.
  • Odpowiedz
Ja od kilku dni od kiedy kupiłem za 5700 przeczuwając pompę. I od tamtego czasu jest regularny dump, tyle że mam wrażenie że celowo ktoś zaniżył tak cene.
  • Odpowiedz
@marcho87: Rzeczywiście widziałem jak ktoś wystawił ofertę, natychmiast została zjedzona.

@Siwariusz: Ja wykupiłem po 7500, zasnąłem przed kompem, a gdy się obudziłem nie było czego ratować. Śmiesznej ceny nawet nie będę komentować.

Aczkolwiek mimo teoretycznie omówionej sytuacji, mimo że wydaje się że sprawa jest jasna, na razie boję się wrzucać kolejnych pieniędzy.
  • Odpowiedz
@Siwariusz: @ghost12: @alibi_m: No jak dla mnie to wygląda na typowe suppressing price. To wcześniej do 80000 sato wygłądało na test pompę. Hmm puki co wszystko pasuje do książki. Następnym etapem powinno być zwiększenie wolumenu (puki co szału nie ma..) no i regularna pompa z shakeoutsami. Jeśli to się sprawdzi, to dobra bezpieczna cena wyjścia powinna oscylować w okolicy 0.001 btc. Czas pokaże.
  • Odpowiedz