Wpis z mikrobloga

  • 282
@Xefirex: To już nie wiem co się kryje pod terminem fajnopolaka, skoro wszystkie stronnictwa polityczne jednoznacznie potępiły Izrael i żądają wyjaśnień. Wychodzi na to, że fajnopolacy istnieją tylko w urojeniach.
  • Odpowiedz
@dr3vil: Fajnopolak - młody, piękny i i uważający się za wykształconego i oświeconego mieszkaniec, najczęściej, dużego miasta. Zazwyczaj libek. Generalnie produkt uśmiechniętej Polski.
  • Odpowiedz
@neurotiCat: w przeciwieństwie dostarego, załupieżonego przedstawiciela maksymalnie średniego wykształcenia uważającego "chłopski rozum" za peak ludzkiego (i zarazem swojego) intelektu, mieszkaniec, najczęściej, małej miejscowości / wsi. Zazwyczaj wioskowy głupek. Generalnie produkt zakompleksionej, patopatriotycznej Polski
  • Odpowiedz
  • 4
@Xefirex Dodaj tam jeszcze jak rosja zabija polskich wolontariuszy, to ameby zamiast krytykować rosje za zabójstwo Polaków(jak w przypadku Izraela) to tego nie robili, a jeszcze tych Polaków zwyzywali od id0tow xD
  • Odpowiedz
@Xefirex: @dr3vil Ja potępiłem Izrael za to ale zwróciłem uwagę że ci sami co twierdzili że Polak walczący na Ukrainie z ruskim najeźdźcą to zdrada ojczyzny/po co tam się pcha/kto zapłaci za leczenie jednocześnie twierdzą że Polak w strefie gazy pomagający stronie która zaczęła obecny konflikt to bohater.
Czy to już fajnopolactwo? Zwracanie uwagę na hipokryzję wykopków?
  • Odpowiedz
skoro wszystkie stronnictwa polityczne jednoznacznie potępiły Izrael i żądają wyjaśnień


@dr3vil: Z Lewicy potępiła tylko Partia Razem tak naprawdę. PIS też tak bardzo jednoznacznie nie potępił. Ogólnie reakcja polskiego rządu i mediów jest taka sobie. Najwyżej proszą o wyjaśnienia.
  • Odpowiedz
@Xefirex: Iba z Grzesiem wynikała z tego, że były osoby które mówił "on źle zrobił" i były "takie, które go broniły" generowało to też masę memów i podś#!$%@?. Nic w zasadzie "strasznego" się nie stało.

Tutaj mamy sytuację z goła inną. Wszyscy się zgadzają. Memy nie są odpowiednie do sytuacji. Skąd masz mieć kłótnie wewnątrz polaków która generowała by ruch którego oczekujesz?
  • Odpowiedz
skoro wszystkie stronnictwa polityczne jednoznacznie potępiły Izrael i żądają wyjaśnień


@dr3vil: potępiły czy wypowiedziały się na ten temat? Pytam bo nie widziałem.
  • Odpowiedz
Generalnie produkt zakompleksionej, patopatriotycznej Polski


@marnobrody: przecież to ludzie tacy jak ty są najbardziej zakompleksieni XD "patrzcie jaki jestem postępowy, "teraz już NAPRAWDĘ NALEŻE DO ZACHODNIEJ EUROPY PRAWDA PAN NIEMIEC BŁAGAM POWIEDZCIE ZE POLZGA TO CENTRALNA EUROPA A NIE WSCHODNIA PATRZCIE JAK SRAM NA WLASNY KRAJ JESTEM TAKI ZACHODNI"

Tak samo szlaufy erazmusiary które chcą się zesrać, byle jakikolwiek menel z zachodu je wygrzmocił, XD chlopczyki zarabiające 7,5 brutto które myślą
  • Odpowiedz