Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś choćby przez chwile pomyślał, że Boxdelowi w tym całym wyjawianiu prawdy na influencerów chodzi o coś więcej niż ratowanie swojego dupska i stwierdzenie: "ja zrobiłem coś złego, ale patrzcie, oni też" polecam popatrzenie na to wszystko z dystansem. Konopski sprawą z Leksiem popełnił ogromny błąd i chyba sprawa jest w sądzie, ale rozumiem popełnić błąd i odpowiednio odpokutować, tak jak to zrobił wyjawiając sprawe Pandory, ale Boxdel ma tyle za uszami począwszy od tego że jest ojcem patostreamingu, przez notoryczne oszukiwanie, kłamanie również swoich widzów (nawet z tym ile waży i ile ma wzrostu, ja bym mu nawet nie zaufał gdyby powiedział mi dzień dobry), wiedział o tych rzeczach, które robił Stuu, Dubiel, samemu pisząc tak do dziecka. Nikt mu nie bronił wyjawić tą wiedze na światło dzienne wcześniej, jednocześnie mówiąc że też ma swoje za uszami. Wtedy może wszystko potoczyłoby się inaczej, ale komuś zabrakło odwagi i się to zwyczajnie nie opłacało. Boxdel, jesteś cyniczny i na wyjawianie tajemnic przez Ciebie teraz jest już za późno, bo szanowny pan chce mówić kiedy to może mu jakkolwiek pomóc podnieść się z dna.
#famemma
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach