Wpis z mikrobloga

Moje oświadczenie basenowe

Wielu z Was pyta się czemu Oscarek nie wykorzystał boobsmana przy Pandorze...no pomyślmy, może dlatego, że... KONOP I WARDĘGA MIELI WCZEŚNIEJ DRAMĘ GDZIE GRILLOWALI JUŻ TEN TEMAT!!!.

A wy BAXTON, PAŁKERSON, STUU I DUPIEL nigdy wcześniej nie byliście poruszani. Poza tym Zwyrol robił to jawnie, sam się nagrał i sam umieścił. Pałkerson podobnie, ale nigdy za to nie beknął - do czasu Pandory. Reszta działała, jak ten Wojtuś z reklamy, gdzie pisał do 12 letniej Ani.

Część z Was naprawdę jest głupsza niż Sid skrzyżowanym z Daro Lwem i Bagietą - Baxton wam nawet nie musi płacić CHORĄGIEWY.

Dymy, dymami, ale znajdzie umiar, bo powoli uprawiacie bezbekizm i zmęczenie tematu - A GŁÓWNIE O TO BAXTONOWI CHODZI - I NIEKTÓRZY Z WAS ĆWIERĆINTELIGENTÓW TAŃCZY JAK BAXTON W SWÓJ TAMBURYN ZAGRA. Zero refleksji - Beatris przyznajmniej bierze za to pieniądze, a wy to jak ten koguciarz w toalecie galerii Częstochowskiej - tylko wy jemu, a nie on wam. (I w tym przypadku - WIADOMO TO JEST WSTYD)

I wszystko.

#famemma
LadyRaspberry - Moje oświadczenie basenowe

Wielu z Was pyta się czemu Oscarek nie wy...

źródło: temp_file8252197742616664057

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LadyRaspberry: ale co z tego, że temat był grilowany, wystarczyło dać wzmiankę bo Wardęga idealnie pasuje do reszty bandy z tego filmiku, brakowało także skkfa z którym on współpracował, tłumaczyli sie tym, że ktoś inny się za to zabrał ale trudno w to uwierzyć.
  • Odpowiedz
@LadyRaspberry: w jaki sposób się ośmieszam ?, twój argument że temat byl wałkowany przez nich też jest głupi. To oni przez długi czas reklamowali ten materiał jako coś grubego ostatecznie materiał konopa wyglądał jak pocięty kilka razy. Czy uważasz, że temat Wardęgi nie pasował do tego typu materiału ?
  • Odpowiedz
  • 1
@raistlin31 ośmieszasz się między innymi tym, że stawiasz znak interpunkcyjny w postaci znaku zapytania (?) po spacji. Także weź - nie zadawaj mi tego pytania, dopóki nie poprawisz stopni z języka polskiego w szkole.
  • Odpowiedz
@LadyRaspberry: czy uważasz, że temat Wardęgi nie pasował do mocno nagłaśnianego filmu Konopskiego, który ostatecznie wyszedł słabo i poruszył mało nowych wątków. Poprawiłem, przepraszam za moje błędy językowe oraz proszę o odpowiedź.
  • Odpowiedz